poniedziałek, 22 września 2008

Malwina do góry


Malwina

Malwonaz

Dzięki min było dobrze ...


Najlepsza Pani - Monika Rykała


Najmlodszy


Grand Prix Pabianic Genowefa Kocik 2008


Karol Rawicz - Wygrał


Brnijmy dalej!?

Po pierwsze, to skąd te telefony do organizatora Grand Prix Pabianic od zawodników, którzy nie wiedzieli gdzie mają grać. Po drugie to związek jest dla zawodników i działaczy a nie odwrotnie. Po trzecie warto się od czasu do czasu uderzyć się w piersi i stwierdzić, że się nie ma racji.
Nie będę eskalował tego konfliktu, gdyż w mojej działalności nie o to chodzi. Szachiści poradzili sobie bez związku i ze związkiem. Koniec.

Takie e-mail dostałem ...

Do krzysztofa długosza
Nie jest to wytłumaczenie, a zweryfikowanie bredni podanych do publicznej wiadomości.
ŁZSzach zorganizował Mistrzostwa Łodzi w takich dniach, aby nie kolidowały z turniejem Pabianickim i łatwo to sprawdzić. Ponadto informowałem osobiście kol. krzysztofa długosza, który wyraził zadowolenie, że terminy nie kolidują ze sobą.
Co do aluzji na temat ?wygarniania? zawodników przez Łódź, to prostuję, że zawodnicy sami zapisują się do klubu Szach-Centrum Łódź np. Emilia Kustal i inni, jak również ci wyrzuceni przez pijanych instruktorów np. Sebastian Fronczak.
Rozumiem, że rozwój Szach-Centrum Łódź trochę uwiera co poniektórych, ale może lepiej spróbować rywalizacji na podwórku sportowym, a nie na mijające się z prawdą publikacje.

To ja oczekuję na przeprosiny i sprostowanie nierzetelnych informacji w przeciwnym razie ? pomyślę?


Eugeniusz Walczak