poniedziałek, 30 grudnia 2013

Cracovia 2013/14 na półmetku




S.No.TitleNameFed.FIDELocalClubTotalMBch.Bch.Prog.z
12IMBernadskiy, VitaliyUKR256125615.014.5023.0020.05
29GMGrabarczyk, MirosławPOL24702500ŻTMS Baszta Żnin4.514.5022.0018.04
34GMMastrovasilis, AthanasiosGRE255025504.015.5023.5017.03
45GMMalaniuk, Vladimir PUKR254525454.014.0021.0016.53
57IMKanarek, MarcelPOL24732400AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin3.515.5023.0015.53
617mJanczarski, MichałPOL23852300TKKF Drogowiec Kraków3.515.5022.5015.52
712IMKolosowski, MateuszPOL24382400GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl.3.515.0023.0016.03
833FMThompson, Ian DENG222822283.515.0021.5014.03
93GMHeberla, BartłomiejPOL25612500ŻTMS Baszta Żnin3.514.5022.5014.53
1074I+Chmiel, MarcinPOL20142100MLKSz Myślenice3.514.5022.0013.03
116IMWarakomski, TomaszPOL24992400Akademia Szachowa Gliwice3.514.5021.5014.52
1214FMHabu, YoshiharuJPN240424043.514.5020.5016.03
1320FMMartynov, PavelRUS233923393.514.0021.0015.03
1413IMMatuszewski, MichalPOL24082400TS Wisła Kraków3.513.5020.0013.03
158IMLeniart, ArkadiuszPOL24722400MLKS Nadnarwianka Pułtusk3.513.0020.5014.03
1638FMDietmayer-kraeutler, MarcoAUT221322133.513.0020.5013.03
1716IMHnydiuk, AleksanderPOL23992400KSz Odrodzenie Kożuchów3.511.5017.0014.02
1828Ruecker, BenjaminGER225822583.511.0017.5012.52
1911IMBae, TorsteinNOR244924493.014.0022.0013.52
2030FMGajek, RadosławPOL22522300UKS Rotmistrz Grudziądz3.014.0019.5014.02
2142WIMJakubiec, EdytaPOL22062200TKKF Drogowiec Kraków3.013.5020.0012.02
2248WFMWiśniowska, KlaudiaPOL21822100KSz Stilon Gorzów Wlkp.3.013.5018.5011.02
2322FMNasuta, GrzegorzPOL23312300MUKS STOCZEK 45 Białystok3.013.0020.5012.52
2410IMSieciechowicz, MarcinPOL24572400ASSz Miedź Legnica3.013.0019.5011.52
2524WIMKulon, KlaudiaPOL23092200AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin3.012.5018.5012.03
Turniej B:


PlaceS.No.TitleNameFed.FIDELocalClubTotalMBch.Bch.zProg.
18Ivanov, Vladimir A.UKR206320634.516.0023.00418.5
212I+Bednarczyk, DamianPOL20402100MKS MOS Wieliczka4.515.0022.00418.5
39kŻurkowski, AndrzejPOL20622200MKSz GRYF Dębica4.514.5022.50417.5
410IEggink, MateuszPOL20532000UKS Łady Raszyn4.514.0022.00417.0
517I++Parol, PawełPOL20052100MTSz Mińsk Mazowiecki4.015.5022.50418.0
616kStankiewicz, PawełPOL20162200WKS Kopernik4.014.5021.50416.0
725I++Kuciel, WładysławPOL19792100KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny4.013.5021.50416.0
824I++Sanetra, SzymonPOL19802100UKS Hetman Koronny Trzebinia4.013.0020.50315.5
932IIWojtyra, DariuszPOL195018003.515.5021.50316.5
1033IAleksandrowicz, MarekPOL19422000UKS WDA Lipusz3.514.5021.50314.5
1131WCMMucha, MagdalenaPOL19532000UKS Hetman Koronny Trzebinia3.514.5020.50316.5
1237Perelygin, MikhailRUS191919193.514.0021.50316.0
1339Shehovtsov, AleksandrRUS191619163.513.5021.00313.5
142I++Janus, PrzemysławPOL20982100LKSZ GCKiP Czarna3.513.5020.00313.5
1556II+Ociepka, TomaszPOL18361800KS Roszada Żory3.513.5019.50312.0
1636kLada, IreneuszPOL193522003.513.0020.50214.0
1726IMarkiewicz, CzesławPOL19702000Klub Szachowy Kana Tarnów3.513.0020.00314.5
1815k+Kasperek, JoannaPOL20202000MKSz GRYF Dębica3.513.0020.00214.0
1911Melkevik, JohannesNOR204620463.512.0018.00213.5
2099IISudolski, SylwesterPOL01800KSz Odrodzenie Kożuchów3.512.0018.00213.0
Noworoczny blitz w Krakowie:
Otwarty Noworoczny Turniej Błyskawiczny

1 styczeń 2014r, godz. 1600

Zgłoszenia i wpłata wpisowego 20 zł
na Sali turniejowej
od godz. 14
30

NAGRODY

Miejsce
Nagroda
I
400 zł
II
300 zł
III
250 zł
IV
200 zł
V
150 zł
VI
100 zł
Kobieta I
300 zł
Kobieta II
200 zł
Kobieta III
100 zł

Miejsce gry:
Kraków Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a