niedziela, 6 lipca 2014

X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B po sześciu rundach

Sebastian Fronczak - Pabianice


Nazwisko ImięFed.R. FIDE
Pkt.MBch.Bch.zw.Prog.Chg
1IKOWALSKI, IgorPOL189220005.525.0035.00526.02.06
2I++CHOMCZYK, MarekPOL188921005.520.5029.50526.01.62
3ISZYMANOWSKI, MateuszPOL189620005.023.0033.00524.01.29
4I+LIZAK, JakubPOL199621005.021.0029.50422.50.81
5IŁADA, MichałPOL188220005.019.0028.00422.00.47
6kZUEV, AlexandrRUS196722004.524.0032.50421.50.65
7I+HASIŃSKI, KrystianPOL191021004.520.5029.50320.50.45
8IURBAN, WojciechPOL196820004.520.5029.00419.0-0.39
9IBUDNIK, MateuszPOL187120004.518.5027.00419.50.27
10IŚMIESZEK, WojciechPOL194820004.518.5026.50419.00.08
11IISZYMANOWSKI, IgorPOL166218004.022.5029.00418.02.36
12II+FRONCZAK, SebastianPOL183019004.022.0031.00319.00.92
13IJANULEK, DawidPOL187820004.021.5030.50420.00.32
14IŁUKASIEWICZ, KrzysztofPOL179120004.021.0029.00319.51.02
15IMOĆKUN, DawidPOL178720004.021.0027.00219.51.45
16WFMSOSNOWSKA, ElżbietaPOL189421004.020.5028.50317.5-0.29
17IWIŚNIEWSKI, SzymonPOL184220004.020.0028.50419.0-0.34
18I+JAŚKIEWICZ, KamilaPOL168319004.020.0028.00419.02.41
19IMIKOŁAJCZAK, WojciechPOL177020004.020.0027.50318.50.62
20IKOWALEC, MaciejPOL184820004.019.5027.00418.0-0.35