piątek, 12 września 2014

Co runda to zmiana lidera w II lidze seniorów w Szczyrku

Aleksandra Zmarzły (OKSiR Wisznia Mała)
w Szczyrku gra w kratkę, ale takie są szachy

NrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
14OKSiR Wisznia Mała227710.024.5
211GOSTMAT Gostynin217810.023.0
36KSz 'Skoczek' Czerwionka-Leszczyny226710.023.0
42Wieża Pęgów22849.022.0
53Sz S.O.N. 'Zagłębie' Dąbrowa Górnicza22788.021.0
612GKSz Hetman Pilzno21678.021.0
717BKS Chemik Bydgoszcz21228.020.5
81LKS 'Wrzos' Międzyborów23758.019.5
929UKS Smecz Konin20088.019.0
1013AKS Mikołów21648.018.5
1124MLKSz Archon+ Myślenice20817.019.5
128Baszta MOS II Żnin22257.018.5
1327UKS TSz Zieloni Zielonka20407.016.0
149KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice22216.020.5
157YMCA Warszawa22266.019.5
165MCKiS Jaworzno22676.018.5
1715Bank Zachodni WBK - MKSz Rybnik21526.018.5
1821MKS MOS Wieliczka20936.018.5
1925L.K.S. 'Parnas' Stara Wieś20736.018.0
2020MKSz Gryf Dębica21006.017.5
Wyniki indywidualne OKSiR Wisznia Mała:
Nr

Nazwisko Imię
R. FIDE
Data ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6
1*
IMLuch, Michał
2423
1988-08-1311½0½1
2*
IMButkiewicz, Łukasz
2429
1988-08-29111½½1
3*
mKrzyżanowski, Marcin
2347
1994-01-111½1½11
4*
FMBronowicki, Mateusz
2325
1989-03-0901½11½
5*
k+Stępień, Marcin
2150
1988-05-2010011½
6*
k+Zmarzły, Aleksandra
1990
1994-07-12100011