wtorek, 28 lipca 2015

Ekstraliga juniorów po czterech rundach

Mariusz Kowalczyk (Rodło Opole) - II szachownica
L.p.Nazwa drużynyRank12345678910PKT.pkt.
1Rodło MDK Opole (B)1948x3,53,54,04,58.015.5
2KSz Hetman Katowice2123x4,04,03,53,58.015.0
3VOTUM SA Polonia Wrocław20652,5x3,55,55,06.016.5
4Gülermak KSz Polonia Warszawa20052,0x4,54,05,06.015.5
5MUKS Stoczek 45 Białystok (M)20292,01,5x5,05,04.013.5
6KSz Stilon Gorzów Wlkp.18142,52,5x4,53,03.012.5
7MKSz Rybnik17832,51,5x3,03,53.010.5
8LKSz GCKiP Czarna17572,02,52,03,0x1.09.5
9KKSz Kraków18291,50,51,03,0x1.06.0
10UKS Hetman Koronny Trzebinia (B)17051,01,01,02,5x0.05.5
Najlepsze wyniki indywidualne:
M-ce
Nazwisko ImięR. FIDEPkt.%
Ruz
Chg
1WFMGAZIKOVA, Veronika22634.0100223000.25
2kKACZMARSKA, Joanna18764.0100422201.23
3kKOSAKOWSKI, Jakub21494.0100523801.50
4k+MARUSZCZAK, Joanna18454.0100622751.63
5IPUŁTORAK, Jan21263.587122000.51
5IOGŁAZA, Oskar19503.587122600.64
7ILIS, Mateusz18393.587222000.96
8I++GUMULARZ, Szymon22843.587321600.03
9ITRUSZ, Julia15103.075120001.75
10FMJARMUŁA, Łukasz23953.07522360-0.15
11kGRELA, Kacper22943.075323200.42
11I+CZOPOR, Maciej17913.075321200.65
11I++DADEŁŁO, Aleksandra20683.07532100-0.18
14kNOWAK, Łukasz21163.075423401.17
14kPASTUSZKO, Kinga18773.075420500.53
16kTOMASZEWSKI, Kacper22073.075722600.23
16IIPOSŁUSZNY, Tomasz14403.075720801.58
18IMIŚ, Mieszko18063.075821400.96
19kWIŚNIEWSKI, Michał21402.562122600.69
20FMGAZIK, Viktor24342.56222180-1.02