sobota, 11 lipca 2015

W Warszawie wystartował memoriał Mieczysława Najdorfa

Ivan Cheparinov (nr 1) dość niespodziewanie zremisował
w pierwszej partii z Rafałem Przedmojskim

Nr
Nazwisko ImięFed.Elo

Pkt.MBch.Bch.zw.Prog.
12GMKovalenko, IgorLAT2682260001.00.000.0011.0
13GMVolokitin, AndreiUKR2654260001.00.000.0011.0
15GMSafarli, EltajAZE2649260001.00.000.0011.0
17GMDurarbayli, VasifAZE2630260001.00.000.0011.0
18GMKrasenkow, MichalPOL2610260025121.00.000.0011.0
19GMNeiksans, ArtursLAT2597260001.00.000.0011.0
110GMPiorun, KacperPOL2591260024371.00.000.0011.0
112GMDragun, KamilPOL2586260024661.00.000.0011.0
113GMMiśta, AleksanderPOL2585260024911.00.000.0011.0
114GMTomczak, JacekPOL2579260025011.00.000.0011.0
115GMZhigalko, AndreyBLR2574260001.00.000.0011.0
116GMMarkowski, TomaszPOL2566260001.00.000.0011.0
117GMOlszewski, MichałPOL2562260024851.00.000.0011.0
118GMBromberger, StefanGER2556260001.00.000.0011.0
120GMBajarani, UlviAZE2515260001.00.000.0011.0
121IMKanarek, MarcelPOL2508245024121.00.000.0011.0
122GMKveinys, AloyzasLTU2497260001.00.000.0011.0
124GMRomanishin, Oleg MUKR2475260001.00.000.0011.0
125IMSunilduth Lyna, NarayananIND2475245001.00.000.0011.0
126IMKlekowski, MaciejPOL2475245023631.00.000.0011.0
128IMMatuszewski, MichałPOL2471245024171.00.000.0011.0
129IMDrozdowski, KacperPOL2468245023461.00.000.0011.0
130IMMeskovs, NikitaLAT2457245001.00.000.0011.0
131IMWarakomski, TomaszPOL2449245024431.00.000.0011.0
132IMKrzyżanowski, MarcinPOL2427245024161.00.000.0011.0
133Blahynka, MartinCZE2420245001.00.000.0011.0
138IMCzerwoński, AleksanderPOL2375245023961.00.000.0011.0
139FMJohannesson, Ingvar ThorISL2372230001.00.000.0011.0
141FMNasuta, GrzegorzPOL2365230023511.00.000.0011.0
147mStoma, PawełPOL2353240023591.00.000.0011.0
160mNguyen, PiotrPOL2273240022911.00.000.0011.0
175WFMWiśniowska, KlaudiaPOL2186210022081.00.000.0011.0
178kKowalski, IgorPOL2146220021541.00.000.0011.0
3465CMTeclaf, PawełPOL2235220021221.00.000.0001.0