czwartek, 31 grudnia 2015

Krasenkow wśród trzech liderów Rilton Cup w Sztokholmie po czterech rundach

A to ci ciekawostka. Kadra Polski grała w Katarze
a jej trener Bartosz Soćko w Szwecji!? Nie mogli pojechać
na ten sam turniej?

SNrNamn

Elo

Pkt TB1  TB2 Rpnwwew-weK+/-
12GMRodshtein MaximNISR2678267804,09,011,53250443,100,90109,0
21GMHammer Jon LudvigNNOR2695269527154,09,011,03239443,220,78107,8
34GMKrasenkow MichalNPOL2610261004,08,510,53215442,981,021010,2
49GMIvanov SergeyNRUS2556255603,57,08,5267443,53,080,42104,2
515IMPoetsch HagenNGER2509250924783,56,58,5255543,53,000,50105,0
67GMSocko BartoszNPOL2587258726633,09,010,02636432,710,29102,9
12GMHillarp-Persson TigerNSWE2521252126153,09,010,02614432,510,49104,9
13GMTikkanen HansNSWE2515251526113,09,010,02605432,530,47104,7
919IMAndersen MadsNDEN2474247403,08,010,02594432,370,63106,3
1017GMBlomqvist ErikNSWE2493249326223,08,09,52594432,470,53105,3
1121IMSalomon JohanNNOR2438243803,08,09,02522432,520,48104,8
1211GMCramling PiaNSWE2523252325413,07,58,52595432,610,39103,9
47FMSchekachikhin MaksimNRUS2321232103,07,58,52505432,080,922018,4
146GMDonchenko AlexanderNGER2588258803,07,09,02562433,11-0,1110-1,1
153GMAlekseev EvgenyNRUS2642264203,07,08,52605433,13-0,1310-1,3
1624IMJohansson LinusNSWE2423242324663,07,08,02488432,650,35103,5
1723GMSemcesen DanielNSWE2431243125523,07,07,52495432,630,37103,7
27FMLindgren PhilipNSWE2418241824773,07,07,52552432,320,68106,8
50FMMikalsen ErlendNNOR2313231303,07,07,52448321,440,562011,2
2048Cukrowski FilipNPOL2320232002,58,510,0247142,51,770,732014,6
2625IMKolosowski MateuszNPOL2423242302,57,59,5234842,52,57-0,0710-0,7
4952Goluch PiotrNPOL2297229702,07,07,52329421,870,13202,6
7122GMSocko MonikaNPOL2437243725171,55,57,0214941,53,03-1,5310-15,3