piątek, 12 lutego 2016

Mistrzostwa Peru po czterech rundach

Emilo Cordova w czwartej rundzie ograł Deysi Cori.
Do pełni szczęścia zostaje mu jeszcze pokonanie
Jorge - jej brata.
M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
11GMCordova EmilioPER26104,00,011,50,0
23IMVera Siguenas DeivyPER24824,00,010,00,0
34FMMartinez Alcantara Jose EduarPER24653,50,011,00,0
49Fernandez FernandoPER23623,50,011,00,0
52GMCori JorgePER26003,50,010,50,0
65FMTerry RenatoPER24473,50,09,50,0
710FMEscalante Ramirez Brian SebasPER23323,50,09,50,0
814FMQuirhuayo Chumbe German GonzaPER22203,50,08,50,0
924Puppi Lazo Jorge LuisPER21303,50,08,00,0
1013Carbajal AugustoPER22383,50,06,00,0
116WGMCori T. DeysiPER24303,00,011,50,0
128IMPacheco MarcoPER23773,00,011,00,0
1318FMFuentes MoisesPER21963,00,010,00,0
147IMLeiva GiuseppePER23903,00,09,50,0
1522Correa Atucsa BreinerrosielPER21523,00,09,50,0
1617Pena Morales HugoPER21973,00,09,00,0
19Rengifo Blancas Renzo JhonathPER21793,00,09,00,0
1841Vasquez Jimenez CristhianPER19733,00,09,00,0
1911Principe GersonPER22703,00,08,50,0
2066Alfaro Johan KevinPER17403,00,08,50,0