czwartek, 4 lutego 2016

Nakamura wygrał drugi raz z rzędu w Gibraltarze. Nasi na minusach.

W dogrywce Hikaru Nakamura po czterech remisach
pokonał Maxima Vachiera-Lagrave i wygrał w Gibraltarze!!
Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1 wwew-weKrtg+/-
12GMVachier-Lagrave MaximeFRA27858,0283887,320,68106,8
21GMNakamura HikaruUSA27878,0281187,660,34103,4
311GMBacrot EtienneFRA26977,5278675,971,031010,3
425GMSethuraman S.P.IND26397,527817,55,561,941019,4
54GMHarikrishna P.IND27557,527737,57,150,35103,5
628GMJones Gawain C BENG26257,527307,56,081,421014,2
75GMLi Chao BCHN27517,527217,57,63-0,1310-1,3
822GMSutovsky EmilISR26477,526287,57,59-0,0910-0,9
914GMRagger MarkusAUT26897,0273776,240,76107,6
1032GMGupta AbhijeetIND26137,0271675,501,501015,0
35GMMaze SebastienFRA25917,027166,54,811,691016,9
127GMJakovenko DmitryRUS27327,027116,56,61-0,1110-1,1
1324GMAnton Guijarro DavidESP26397,0270675,931,071010,7
1418GMBruzon Batista LazaroCUB26667,0270376,410,59105,9
1526GMGrandelius NilsSWE26357,0269276,050,95109,5
169GMRapport RichardHUN27217,0268277,36-0,3610-3,6
1747GMMuzychuk AnnaUKR25377,026776,54,751,751017,5
1823GMVidit Santosh GujrathiIND26427,0267576,430,57105,7
1916GMAlmasi ZoltanHUN26847,0266277,19-0,1910-1,9
2030GMEdouard RomainFRA26177,0265076,450,55105,5
278GMWojtaszek RadoslawPOL27276,526706,57,12-0,6210-6,2
3620GMDuda Jan-KrzysztofPOL26606,525906,57,29-0,7910-7,9