poniedziałek, 1 lutego 2016

W Gibraltarze samodzielnie prowadzi Anton Guijarro. Wojtaszek szósty a Duda pięćdziesiąty!?

Wyniki ciekawe i sensacyjne VII rundy:
49GMRapport Richard272150 - 15GMAnton Guijarro David263924
61GMNakamura Hikaru2787½ - ½GMLenic Luka261133
87GMJakovenko Dmitry27320 - 1GMMaze Sebastien259135
939GMPerez Ponsa Federico25770 - 1GMWojtaszek Radoslaw27278
1143IMTari Aryan25561 - 0GMAlmasi Zoltan268416
1457IMGledura Benjamin251541 - 04GMAnand Viswanathan27843
1558GMHarika Dronavalli25114½ - ½4GMFressinet Laurent270010
1865GMAravindh Chithambaram Vr.25004½ - ½4GMDuda Jan-Krzysztof266020
1967GMGunina Valentina24964½ - ½4GMSutovsky Emil264722
2579GMKrush Irina245841 - 04GMOparin Grigoriy256542

Klasyfikacja po VII rundach:
M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1 wwew-weKrtg+/-
124GMAnton Guijarro DavidESP26396,0277764,941,061010,6
214GMRagger MarkusAUT26895,528165,54,351,151011,5
32GMVachier-Lagrave MaximeFRA27855,528055,55,290,21102,1
411GMBacrot EtienneFRA26975,5279354,320,68106,8
54GMHarikrishna P.IND27555,527695,55,330,17101,7
8GMWojtaszek RadoslawPOL27275,527695,55,140,36103,6
725GMSethuraman S.P.IND26395,527605,54,411,091010,9
32GMGupta AbhijeetIND26135,527605,54,171,331013,3
918GMBruzon Batista LazaroCUB26665,527495,54,790,71107,1
106GMYu YangyiCHN27475,527415,55,450,05100,5
43IMTari AryanNOR25565,527415,53,861,641016,4
1212GMNi HuaCHN26975,527365,55,180,32103,2
35GMMaze SebastienFRA25915,5273653,831,171011,7
145GMLi Chao BCHN27515,526985,55,80-0,3010-3,0
1526GMGrandelius NilsSWE26355,526965,54,910,59105,9
1623GMVidit Santosh GujrathiIND26425,526945,55,030,47104,7
1733GMLenic LukaSLO26115,027624,53,251,251012,5
1857IMGledura BenjaminHUN25155,0272952,942,061020,6
191GMNakamura HikaruUSA27875,0271255,46-0,4610-4,6
2028GMJones Gawain C BENG26255,0269054,290,71107,1
219GMRapport RichardHUN27215,0267955,23-0,2310-2,3
2244GMMuzychuk MariyaUKR25545,0263954,150,85108,5
2338GMGrigoriants SergeyRUS25805,026254,54,100,40104,0
2445GMLalith Babu M RIND25535,0261754,300,70107,0
2519GMKamsky GataUSA26655,0261355,34-0,3410-3,4
5020GMDuda Jan-KrzysztofPOL26604,525674,55,21-0,7110-7,1
Kojarzenie VIII rundy:
SzachNrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr
124GMAnton Guijarro David26396GMLi Chao B27515
22GMVachier-Lagrave Maxime2785GMBruzon Batista Lazaro266618
34GMHarikrishna P.2755GMVidit Santosh Gujrathi264223
46GMYu Yangyi2747GMSethuraman S.P.263925
58GMWojtaszek Radoslaw2727GMGrandelius Nils263526
611GMBacrot Etienne2697IMTari Aryan255643
732GMGupta Abhijeet2613GMNi Hua269712
835GMMaze Sebastien2591GMRagger Markus268914
938GMGrigoriants Sergey258055GMNakamura Hikaru27871
1044GMMuzychuk Mariya255455GMRapport Richard27219
1145GMLalith Babu M R255355GMShort Nigel D268417
1255GMLibiszewski Fabien251555GMKamsky Gata266519
1379GMKrush Irina245855GMJones Gawain C B262528
1433GMLenic Luka261155IMPadmini Rout242791
1536GMSandipan Chanda258355IMGledura Benjamin251557
1656GMStefanova Antoaneta2515GMJakovenko Dmitry27327
1710GMFressinet Laurent2700WGMTan Zhongyi250462
1872IMLy Moulthun2474GMHowell David W L268515
1916GMAlmasi Zoltan2684GMHarika Dronavalli251158
2020GMDuda Jan-Krzysztof2660GMZhukova Natalia248469