piątek, 20 maja 2016

Po siedmiu rundach trzech Polaków w Pucharze Świata (ME w Kosowie)

Kacper Piorun po wpadce w III rundzie wraca do gry!


SNrNazwisko

GrRgPkt TB 1 
 TB 3  TB 4  Rpnwwew-weK+/-
112GMInarkiev ErnestoACPRUS26866,00,029,032,035,02903764,291,711017,1
21GMNavara DavidCZE27356,00,027,030,535,02911764,701,301013,0
32GMWojtaszek RadoslawACPPOL27225,50,030,534,044,0285475,54,391,111011,1
430GMSaric IvanACPCRO26505,50,029,032,045,0278875,54,251,251012,5
537GMKovalenko IgorACPLAT26445,50,027,529,034,0275975,54,461,041010,4
629GMBartel MateuszACPPOL26535,50,025,528,534,0275675,54,590,91109,1
760GMGoganov AlekseyACPRUS26005,50,025,527,034,0276364,52,961,541015,4
859GMTer-Sahakyan SamvelARM26015,50,023,525,535,0271775,54,331,171011,7
926GMJobava BaadurACPGEO26615,00,031,534,544,02752754,020,98109,8
1013GMCheparinov IvanBUL26855,00,029,033,034,02696754,790,21102,1
115GMVallejo Pons FranciscoACPESP27005,00,028,532,033,02736754,630,37103,7
123GMVitiugov NikitaACPRUS27215,00,027,531,033,02753754,670,33103,3
1355GMZubov AlexanderACPUKR26125,00,027,530,532,02749642,891,111011,1
148GMFressinet LaurentACPFRA26925,00,027,030,533,02748754,450,55105,5
1542GMBerkes FerencACPHUN26365,00,027,030,043,02721754,060,94109,4
1650GMSalgado Lopez IvanESP26185,00,027,029,533,02673754,310,69106,9
1736GMDubov Daniil
ACPRUS26445,00,026,529,533,02729643,320,68106,8
1870GMBrkic AnteCRO25845,00,026,028,535,02669754,020,98109,8
1951GMAnton Guijarro DavidACPESP26165,00,026,028,533,02633754,640,36103,6
2048GMLupulescu ConstantinACPROU26205,00,025,529,034,02647754,620,38103,8
2161GMParligras Mircea-EmilianACPROU25995,00,025,527,535,02652643,320,68106,8
2216GMPiorun KacperACPPOL26815,00,025,028,544,02682754,870,13101,3
2319GMNisipeanu Liviu-DieterGER26695,00,024,527,533,02678754,800,20102,0
2443GMHovhannisyan RobertARM26325,00,024,527,033,02642754,780,22102,2
2569GMDemchenko AntonACPRUS25895,00,024,026,533,02698753,821,181011,8
POL
SNrNazwiskoRg1234567PktM-sceRpKrtg+/-
2GMWojtaszek Radoslaw27221111½½½5,5328541011,10
16GMPiorun Kacper26811½011½15,0222682101,30
22GMDuda Jan-Krzysztof26661½1½½0½4,077256410-8,40
28GMSwiercz Dariusz26561011½½04,090252110-10,20
29GMBartel Mateusz26531½½1½115,562756109,10

W VIII rundzie Polacy zagrają białymi


SzachNrNazwisko
GrFedRgPkt
PktNazwisko
GrFedRgNr
822GMWojtaszek RadoslawACPPOL2722GMTer-Sahakyan SamvelARM260159
8329GMBartel MateuszACPPOL2653GMGoganov AlekseyACPRUS260060
8916GMPiorun KacperACPPOL268155GMParligras Mircea-EmilianACPROU259961
83922GMDuda Jan-Krzysztof
ACPPOL266644IMNakar EylonISR2498103
84228GMSwiercz DariuszACPPOL265644GMGodena MicheleACPITA2493107