piątek, 27 maja 2016

W Salento (Włochy) Oskar Wieczorek drugi na rundę przed końcem

Daniel Sadzikowski nie przegrał w turnieju,
ale tylko trzy partie wygrał
PosNr.s.NomeFEDEloIPts. Cls1  Cls2  Cls3 w-weK+/-
11GMVovk AndreyUKR26326,541,032,7524120,44104,4
28IMWieczorek OskarPOL24325,541,527,2523690,98109,8
35GMLazic MiroljubSRB24555,539,525,5024000,98109,8
47IMVan Haastert EdwinNED24355,539,025,7523540,73107,3
52IMSadzikowski DanielPOL25465,537,523,7524040,13101,3
610Mohammad Nubairshah ShaikhIND24135,537,523,7522920,38103,8
711FMGilevych ArtemITA24045,535,523,5022970,60106,0
83IMSprenger Jan Michael Dr.GER25065,535,022,752242-0,6610-6,6
94IMPijpers ArthurNED24715,534,522,252241-0,6310-6,3
1021WIMParnali S DhariaIND21605,033,517,0022071,462029,2
116IMD'amore CarloITA24444,538,519,002339-0,4710-4,7
129GMNaumkin IgorRUS24314,538,518,2523770,11101,1
1316Chizhikov VladislavRUS22294,537,018,2522630,862017,2
1422Difronzo AndreaITA21394,531,515,0022151,044041,6
1517Hill AlistairENG22174,531,015,502150-0,1520-3,0
1618Doggers PeterNED22154,529,515,002121-0,4620-9,2
1720Pugachev ArtemRUS22094,529,015,502100-0,5420-10,8
1812IML'ami AlinaROU23594,034,516,752215-1,2510-12,5
1919FMLorscheid GerhardGER22144,034,514,5022540,892017,8
2013FMDi Benedetto EdoardoITA23044,033,515,752227-0,7320-14,6
3635Dadello AleksandraPOL19733,025,08,002069-0,0240-0,8