czwartek, 2 czerwca 2016

Po siedmiu rundach w mistrzostwach obu Ameryk (San Salvador)

Ależ te życiorysy szachistów są skomplikowane!
Anton Kovalyov ma 24 lata, urodził się w Charkowie na Ukrainie.
W szachy nauczył się grać w Argentynie a obecnie
reprezentuje Kanadę


SNrNazwiskoFedRgPkt  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 nwwew-we
14GMKovalyov AntonCAN26086,00,031,026,0022,52510764,901,10
25GMCordova EmilioPER26026,00,029,524,7521,02456765,180,82
320IMLiang AwonderUSA24105,50,033,525,5024,0256175,52,782,72
43GMLenderman AleksandrUSA26185,50,032,024,0022,5257575,54,491,01
59GMMorovic Fernandez IvanCHI25735,50,031,523,0022,5249375,54,620,88
611GMPichot AlanARG25325,00,032,020,7522,52477754,250,75
72GMMareco SandroARG26255,00,030,520,2522,52537754,610,39
81GMBruzon Batista LazaroCUB26795,00,029,519,0021,52418755,68-0,68
97GMErenburg SergeyUSA25875,00,029,519,0020,52432755,07-0,07
108GMOrtiz Suarez Isan ReynaldoCUB25785,00,029,019,5020,52414755,06-0,06
1113IMArenas DavidCOL24964,50,031,018,2522,0231274,55,02-0,52
1214GMGonzalez Acosta BernalCRC24764,50,030,016,7522,0238174,54,53-0,03
1312IMOliva Castaneda KevelCUB25004,50,030,016,7521,0237574,54,73-0,23
1417FMPerez Gormaz MatiasCHI24374,50,029,017,5020,0234274,54,370,13
1523IMMinero Pineda SergioCRC23924,50,029,017,2521,0238174,53,740,76
1616IMQuintiliano Pinto Renato RBRA24414,50,027,516,5019,5231774,54,69-0,19
1722FMSanchez Alvarez Roberto CarloCUB23974,50,025,513,2518,0230474,54,240,26
1818IMJuarez Flores Carlos A.GUA24174,50,025,013,7518,0225774,54,83-0,33
1934CMGiron Jorge ErnestoESA22184,50,022,512,2516,5212374,54,220,28
2010GMGonzalez Vidal YuriCUB25554,00,029,514,7521,02346644,44-0,44