piątek, 29 lipca 2016

World Youth U16 Chess Olympiad SLOVAKIA 2016 wygrał Iran przed Rosją i Armenią

Na pierwszej szachownicy Iranu grał Parham Maghsoodloo.
Osiągnął ranking 2642 (7,5 z 9)

SNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
11Iran98101728,0188,0
22Russia97111526,5194,0
33Armenia96211426,0195,0
47India95221222,0187,0
56Hungary 196031222,0186,0
612Belarus95221221,5190,0
715China 194411221,0189,0
85Germany 194411219,5183,5
921Moldova95131123,5173,0
1016Denmark95131122,5155,0
114Azerbaijan94321122,0174,0
1211Romania94321121,0180,0
138Kazakhstan94321120,5189,0
1423Ukraine95131120,5163,5
1518Israel Rehovot Chess School95131120,0168,0
1610Serbia94321118,0196,5
179Greece95041020,0183,0
1817Croatia93421020,0163,0
1914Austria94231019,0177,5
2026Canada93421018,5175,5
Polacy:
28. Poland 1 (Śr.Rg.:2044, Kapitan: Garbowska Hanna / TB 1: 9 / TB 2: 18,5)
SzachNazwiskoRgFed
123456789Pkt
Śr.Rg.Rpnwwew-weK+/-
1Walter Szymon2206POL
1110½001½5,0922762319953,631,374054,8
2Garbowski Jakub2102POL
01½½0½½½½4,0921232080944,13-0,1340-5,2
3WFMAntolak Julia2059POL
011½½1½½5,0820662161853,701,304052,0
4Szmer Aleksander1808POL
01½1011004,591897189794,53,700,804032,0
5Krzysztynska Anna1630POL
00,0121380100,08-0,0840-3,2
47. Poland 2 - Warmia - Mazury (Śr.Rg.:1543, Kapitan: Zarebski Cezary / TB 1: 6 / TB 2: 13,5)
SzachNazwiskoRgFed
123456789Pkt
Śr.Rg.Rpnwwew-weK+/-
1Trzaskowska Hanna1318POL
0000000-00,0921031303800,64-0,6440-25,6
2Hrymowicz Artur1744POL
110011½½16,0918832008963,042,9640118,4
3Daliga Anita1703POL
010½100½½3,591821174193,53,270,23409,2
4Zarebska Lena1406POL
½½00110104,0916561613942,451,554062,0
Najlepsi (według osiągniętego Elo):
NrNazwiskoRgDrużynaRpPktPartie%Szach
1Lee Jun Wei1856Singapore28177,07100,03
2Maghsoodloo Parham2501Iran26427,5983,31
3Nikitenko Mihail2364Belarus26367,5983,31
4Tahbaz Arash2406Iran26307,5893,83
5Engel Luis2276Germany 225757,0887,51
6FMEsipenko Andrey2477Russia25566,5881,32
7Firouzja Alireza2481Iran25537,5983,32
8IMMartirosyan Haik M.2450Armenia25406,5972,21
9CMSargsyan Shant2431Armenia25286,5881,33
10FMLiu Yan2402China 125065,5868,81