piątek, 14 października 2016

Startowego blitza (13 rund) w Sankt Petersburgu (memoriał Chigorina) wygrał Paravyan. Nasi daleko

Mikhail Chigorin (1850 - 1908)
parton turnieju w Sankt Petersburgu



Nazwisko
EloPkt.
113IMParavyan DavidRUS257911,0112,094,593,25
21GMLu ShangleiCHN271510,5101,586,582,50
38GMBok BenjaminNED261510,5101,585,581,50
442IMTran Tuan MinhVIE246110,0114,096,583,50
52GMPonkratov PavelRUS267910,0112,596,084,00
628GMHuzman AlexanderISR251010,0106,590,579,75
79GMPridorozhni AlekseiRUS26119,5112,596,078,25
820GMVolkov SergeyRUS25619,5111,596,079,00
917IMMoskalenko AlexanderRUS25739,5110,095,076,50
1014GMTimofeev ArtyomRUS25789,5106,090,075,75
115GMTurov MaximRUS26279,599,585,071,25
124GMAlekseev EvgenyRUS26629,599,584,569,75
1325IMAnisimov PavelRUS25289,595,080,066,75
1441FMYanchenko RomanRUS24639,0108,591,071,75
1546IMMoiseenko VadimRUS24429,0106,089,070,25
166GMJumabayev RinatKAZ26219,0105,090,069,00
177GMLintchevski DaniilRUS26199,0104,088,070,50
1821GMGajewski GrzegorzPOL25579,0104,088,066,00
1926GMEhlvest JaanUSA25239,0104,087,567,75
2024IMGolubov SaveliyRUS25309,0103,087,569,25
2110GMKhismatullin DenisRUS26049,0102,586,569,00
2227GMSoffer RamISR25179,0100,586,567,75
2371FMBartel MichalPOL23519,094,079,060,50
2411GMKovalev VladislavBLR25878,5110,093,066,00
2547GMSunilduth Lyna NarayananIND24408,5108,593,064,75
4879IMNasuta GrzegorzPOL23308,0100,085,055,00
5698Paszewski MateuszPOL22598,091,077,552,25