środa, 2 listopada 2016

X Festival Internacional de Xadrez da Figueira da Foz (Portugalia) po czterech rundach

Aleksander Miśta w trzeciej rundzie przegrał z Vladimirem Petkovem
i dzięki temu Bułgar samodzielnie prowadzi


NomeFEDEloPts. Des 1  Des 2  Des 3 
16GMPETKOV VladimirBUL25174,05,59,03139
24GMDEL RIO DE ANGELIS Salvador GESP25273,56,010,52584
37GMGALEGO LuísPOR24683,55,59,52998
41GMMISTA AleksanderPOL25883,07,011,02517
511BOGDANOV EgorUKR24003,06,510,02453
62GMSPRAGGETT KevinCAN25393,06,011,02521
75GMJAKUBOWSKI KrzysztofPOL25203,06,09,52502
88GMROMANISHIN Oleg MUKR24563,05,59,52483
913IMVASSALLO BARROCHE MauricioESP23623,05,58,52382
1015FMALSHAMEARY PUENTE IsmaelESP23083,05,57,52276
119IMSTELLA AndreaITA24553,05,09,02386
1212FMSOUSA Andre VenturaPOR23803,05,08,52353
133GMMAIOROV NikitaBLR25352,57,011,52418
1410IMSTETS DmitryUKR24362,56,510,02323
1516FMPADEIRO JosePOR22922,56,010,02197
1621CMDIAS IvoPOR21942,56,08,52145
1714IMPIASETSKI LeonCAN23292,54,58,02211
1825CRUZ JorgePOR20572,54,57,02045
1918FMSANTOS Antonio PPOR22562,07,09,52107
2019WGMTSATSALASHVILI KetiGEO22462,06,59,02044
2124WFMANTOLAK JuliaPOL21332,06,08,52078