środa, 28 grudnia 2016

Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A Gniezno - wracam do "malutkich szachów"

Na turnieju w Gnieźnie jeszcze nie byłem, ale warunki są dobre,
by nie powiedzieć fajne. Moja juniorka Diana Franek gra pierwszy raz
w takiej imprezie i dotychczas ma dużo szczęścia. "Zasuwa jak dziki osioł"
(trzy rundy dziennie i do tego jeszcze analizy). Mam nadzieję, że to przyniesie
efekty w mistrzostwach Polski do lat 12. Wszystko w jej głowie!
Może Pleszew będzie miał pierwszą mistrzynię Polski. Jeśli nie, to będzie musiał
poczekać jeszcze rok


Nr
Nazwisko ImięFed.Elo
Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
11I+Godzwon, IwoPOL211021004.58.5013.50414.0
23II+Pawletko, SzymonPOL180319004.010.0016.50312.5
323IIGoliński, KacperPOL146018004.07.5011.50410.0
42IPieprzka, PrzemyslawPOL198520003.510.0015.00313.0
512II+Wronka, ArkadiuszPOL164219003.59.5015.00211.0
66I++Wilk, OktawiaPOL179419003.59.0015.00212.0
718II+Kamiński, AntoniPOL157919003.58.5013.00310.5
814II+Romański, DawidPOL163519003.58.0013.50210.5
911I+Karczyński, LechPOL165321003.58.0013.00211.5
108IIGrodzicki, TomaszPOL173218003.57.5013.0039.5
1129IILewandowski, WitoldPOL136518003.56.5010.5038.5
124IZieliński, HubertPOL180120003.010.5017.50210.5
135IKamiński, PiotrPOL179420003.09.5015.00310.0
1413IŻurawski, KamilPOL163620003.07.5011.50310.0
1516IGrabczyński, ZdzisławPOL161520003.07.0012.5039.0
1622IISzczerbak, StefanPOL146618003.06.0011.5027.5
1717IIDec, KazimierzPOL158718003.05.009.0039.0
1828IISzafrański, PiotrPOL140918002.59.5015.5029.0
1919IIKroczka, DamianPOL155318002.59.0013.5029.0
2015IButyrowski, MarcelPOL162120002.57.0013.0027.5
2137IIFranc, PiotrPOL114618002.57.0011.5027.5
2234IIUllrich, KarolPOL126118002.56.509.5026.0
237IDytman, RadosławPOL174120002.56.0010.0025.5
2427IIMagdziak, ŁukaszPOL142318002.09.0014.5017.5
259IIHaja, JacekPOL170718002.08.0013.0016.0
2625IIŁacina, JerzyPOL143718002.08.0012.5025.0
2733IIŻurawski, MateuszPOL127418002.08.0012.5016.5
2826IIŁepski, MaksymilianPOL143418002.07.5013.0017.5
2938IIFranek, DianaPOL113916002.07.0012.0016.0
3035II+Golińska, PatrycjaPOL124917002.06.009.5014.0
3132IIPariaszewski, SzczepanPOL127618002.04.007.5013.5
3231IIŁaźniewski, TadeuszPOL128818001.57.5012.5005.5
3320IIWittig, ZenonPOL151618001.57.0013.0015.0
3436IIIPariaszewski, BogusławPOL119016001.57.0011.5002.0
3530IISzafrański, MaciejPOL131318001.56.5010.5013.5
3610IIWojdak, JanPOL167618001.08.0013.5004.5
3739IISkrzypiński, JanPOL100918001.07.5012.5005.0
3824IIWojdak, KarolPOL143818001.06.5010.0002.0
3921IIRutkowski, AntoniPOL146618000.57.5012.5002.0