piątek, 9 grudnia 2016

Konflikt czołówki izraelskich szachistów z władzami trwa nadal!

Tamir Nabaty ma nr 1 na liście startowej,
ale czołowych graczy z Izraela nie ma w mistrzostwach.
Regularny konflikt w Tel Avivie trwa nadal


Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
11GMNabaty TamirISR26493,010,05,57,00
22GMPostny EvgenyISR26203,09,55,07,00
37GMBoruchovsky AvitalISR25303,09,04,56,50
46GMDvoirys Semen I.ISR25343,08,54,05,50
53GMRoiz MichaelISR26082,59,55,06,00
622FMDrori SaarISR23182,59,55,05,50
711IMSteinberg NitzanISR24762,59,54,55,75
812IMGivon AsafISR24712,58,55,04,50
99GMSoffer RamISR24882,58,54,54,75
105GMBaron TalISR25362,58,04,54,50
1110IMKobo OriISR24802,58,03,54,00
128GMMikhalevski VictorISR25032,57,54,54,00
1318IMBirnboim NathanISR23652,56,53,53,00
1419FMShachar EhudISR23562,010,05,04,50
1515FMZanan EvgenyISR24342,09,54,54,25
1614IMReshef OmerISR24352,09,05,03,50
1724FMChernomordik PavelISR22542,08,54,53,25
184GMGolod VitaliISR25492,06,53,52,50
1930FMGershkowich DavidISR21912,06,53,03,00
2026Gamayev OlegISR22382,05,52,51,50