poniedziałek, 27 marca 2017

1st Sharjah Masters po pięciu rundach i kojarzenie VI

Dronavalli Harika przewodzi po pięciu rundach paniom,
ale prawdziwą sensacją jest jej rodaczka WFM Seshadri Srija (2166),
która ma także 4 punkty i na Elo zarabia 30 punktów!!
Obie panie wyprzedzają Radka Wojtaszka





























SNrNazwisko
FedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 nwwew-weK+/-
16GMAdhiban B.IND26824,50,013,515,54,054,53,670,83108,3
210GMJones Gawain C BENG26764,50,013,014,04,054,53,640,86108,6
35GMWang HaoCHN26834,50,012,014,54,043,52,740,76107,6
416GMFressinet LaurentFRA26624,50,010,012,04,054,53,930,57105,7
521GMKravtsiv MartynUKR26414,50,09,512,54,054,53,790,71107,1
638GMSvane RasmusGER25704,50,09,511,04,054,53,740,76107,6
711GMAkopian VladimirARM26754,00,012,513,53,0543,890,11101,1
28GMAdly AhmedEGY25934,00,012,513,53,0543,380,62106,2
917GMAmin BassemEGY26604,00,012,014,03,0543,850,15101,5
102GMKryvoruchko YuriyUKR27084,00,011,513,53,0433,05-0,0510-0,5
114GMNaiditsch ArkadijAZE27024,00,011,013,03,0544,05-0,0510-0,5
1235GMIdani PouyaIRI25764,00,010,513,04,0543,760,24102,4
1319GMKuzubov YuriyUKR26434,00,010,512,53,0544,29-0,2910-2,9
1446GMSchroeder Jan-ChristianGER25434,00,010,512,03,0543,670,33103,3
1522GMBluebaum MatthiasGER26324,00,010,511,04,0544,15-0,1510-1,5
1645GMPichot AlanARG25564,00,010,012,54,0543,780,22102,2
1747Xu YinglunCHN25404,00,010,012,03,0543,730,27102,7
1836GMMaghsoodloo ParhamIRI25764,00,010,011,53,0543,980,02100,2
1915GMMareco SandroARG26644,00,010,011,04,0544,16-0,1610-1,6
40GMFier AlexandrBRA25684,00,010,011,04,0544,15-0,1510-1,5
2131GMGledura BenjaminHUN25884,00,09,511,53,0543,710,29102,9
2248GMHarika Dronavalli
IND25394,00,09,011,53,0543,790,21102,1
331GMWojtaszek RadoslawPOL27453,50,011,012,52,053,54,15-0,6510-6,5

Kojarzenie VI rundy

SzachNrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
15GMWang HaoCHN2683GMFressinet LaurentFRA266216
238GMSvane RasmusGER2570GMAdhiban B.IND26826
321GMKravtsiv MartynUKR2641GMJones Gawain C BENG267610
435GMIdani PouyaIRI257644GMKryvoruchko YuriyUKR27082
545GMPichot AlanARG255644GMNaiditsch ArkadijAZE27024
611GMAkopian VladimirARM267544GMMaghsoodloo ParhamIRI257636
715GMMareco SandroARG266444GMFier AlexandrBRA256840
817GMAmin BassemEGY266044GMSchroeder Jan-ChristianGER254346
919GMKuzubov YuriyUKR264344GMHarika DronavalliIND253948
1047Xu YinglunCHN254044GMBluebaum MatthiasGER263222
1123GMSethuraman S.P.IND262944WFMSrija SeshadriIND2166142
1249GMVishnu Prasanna. VIND253444GMAdly AhmedEGY259328
1357GMDeepan Chakkravarthy J.IND248344GMGledura BenjaminHUN258831
1459GMDebashis DasIND2480GMWojtaszek RadoslawPOL27451