środa, 1 marca 2017

Fedoseev wygrał samodzielnie Aeroflot 2017. Świercz trzydziesty?!

Świetny wynik Zhansai Abdumalik (Kazachstan) w turnieju B!
12 oczek Elo do przodu i norma IM.
Alizera Firouzja (91 nr startowy) z Iranu zajął 9 miejsce
i z olbrzymim naddatkiem wypełnił normę GM!! Do tego +33,5 Elo!!





























Ст.ном.ИмяФЕД.Рейт.Очки Доп1  Доп2 
118GMFedoseev VladimirRUS26587,052604
217GMNajer EvgeniyRUS26596,542660
341GMKovalev VladislavBLR25986,542638
42GMVitiugov NikitaRUS27246,542626
54GMJobava BaadurGEO27016,052619
614GMKamsky GataUSA26696,052592
76GMKorobov AntonUKR26916,052583
83GMInarkiev ErnestoRUS27236,042636
991IMFirouzja AlirezaIRI24656,042625
101GMYu YangyiCHN27386,042615
1119GMArtemiev VladislavRUS26556,042609
1216GMDubov DaniilRUS26615,552568
1377GMSunilduth Lyna NarayananIND25245,542647
145GMMatlakov MaximRUS27015,542640
1521GMIturrizaga Bonelli EduardoVEN26525,542631
1629GMKhismatullin DenisRUS26395,542620
177GMMamedov RaufAZE26885,542612
1839GMBosiocic MarinCRO26025,542603
1923GMBerkes FerencHUN26485,542587
2012GMVidit Santosh GujrathiIND26735,542576

3026GMSwiercz DariuszPOL26455,052520
 Elo -8,6
ТурBo.Ст.ном.ИмяРейт.ФЕД.ОчкиРез.
12675IMParavyan David2525RUS4,5s 1
21197IMKovalevskaya Ekaterina2423RUS3,0w ½
31693IMLomasov Semen2450RUS4,0s ½
41877GMSunilduth Lyna Narayanan2524IND5,5w 0
52457GMSvane Rasmus2570GER3,5s 1
61988IMNarayanan Srinath2474IND4,5w 1
765GMMatlakov Maxim2701RUS5,5s 0
81663GMIndjic Aleksandar2560SRB5,0w ½
91771Xu Yinglun2540CHN5,0s ½

Turniej B

Ст.ном.ИмяТипФЕД.Рейт.Очки Доп1  Доп2 Рп
134IMBattaglini GabrielFRA24447,0424622671
233IMLugovskoy MaximRUS24476,5524282592
344IMKazakovskiy ValeriyU18BLR24296,5424802625
467IMAbhishek KelkarIND23816,5424692611
52GMLintchevski DaniilRUS25246,0524352561
649FMTran Minh ThangU18VIE24206,0524232531
721GMGasanov EldarUKR24796,0524012519
87IMMoiseenko VadimRUS25086,0523962518
925IMDiermair AndreasAUT24656,0523952523
1037IMKozionov KirillRUS24396,0424532566
1138FMHakobyan AramU18ARM24386,0424422549
128GMLevin Evgeny A.RUS25066,0424322555
134GMSivuk VitalyUKR25206,0424182516
146GMHayrapetyan HovikARM25146,0424162540
1542WGMAbdumalik ZhansayaU18KAZ24306,0424112525
163GMYudin SergeiRUS25236,0424022500
1726GMKotanjian TigranARM24646,0423922505
1855FMElistratov SemenU18RUS24075,5524792530
1913GMPotapov PavelRUS24935,5524232501
2015GMEvdokimov Alexander A.RUS24925,5524182495