czwartek, 6 kwietnia 2017

World Amateur Chess Championship 2017 - section U2000 na dwie rundy przed końcem nadal Maciej Koziej samodzielnym liderem

Paweł Flis ma jeszcze szansę na miejsce w dziesiątce





















SNrNazwiskoFedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 RpK+/-
16Koziej MaciejPOL19906,50,027,030,046,023342045,4
220Baisynov IslamKGZ19306,01,029,032,546,022342049,2
311Mujacic HarisBIH19716,00,027,530,536,021892033,0
422Quijada LeonardoCHI19285,50,026,028,545,021254067,6
542Sharma PankajIND18875,50,025,026,545,021162040,4
614Soronzonbold LkhagvadorjMGL19475,00,030,032,535,020514040,8
72CMBorodavkin AnatolyUKR19945,00,029,032,044,021002019,8
851Zakharov DenisRUS18545,00,028,530,534,021112048,8
91Tsvetkov AndreyRUS19985,00,026,529,534,020732014,2
1012Siemer TambetEST19605,00,026,529,044,020644040,0
119Cerezo Najera JorgeECU19755,00,025,028,533,020432012,8
1280Intriago Rivera BorisECU17445,00,023,526,535,021812066,0
1345Hasinski KrystianPOL18845,00,022,524,534,020182026,2
1428Vandenbroucke TimBEL19185,00,021,523,044,019722010,6
155Flis PawelPOL19904,50,029,032,534,02006204,0
13Celik BerkayTUR19574,50,029,032,534,020162011,6
1740CMFanha PauloPOR18914,50,026,527,543,020022022,2
187CMPuusepp KaimarEST19814,50,026,029,033,01982402,0
1933Azikri GurISR19074,50,025,526,534,01915202,8
2021Mazzoni RiccardoITA19294,50,025,027,034,0191720-0,6