wtorek, 30 maja 2017

Soćko prowadzi po czterech rundach Allegiance to Zayed Chess Tournament 2017 w Dubaju (rapid)

Dziś w Mińsku startują mistrzostwa Europy
a trener kadry pojechał do Emiratów zarabiać kasę.
Taka sytuacja pojawia się kolejny raz!
To jest niesamowite - żadnych skrupułów 



















SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 K+/-
11GMSocko BartoszPOL27004,00,09,06,04,0207,8
8GMMiladinovic IgorSRB25574,00,09,06,04,0208,0
32GMAmin BassemEGY26774,00,08,05,04,0208,8
48FMAmmar SedraniUAE17014,00,08,05,04,02052,8
56GMMagerramov ElmarAZE25753,50,09,56,03,020-2,0
64GMIordachescu ViorelMDA26413,50,09,05,53,020-2,8
5GMAdly AhmedEGY26143,50,09,05,53,020-2,8
814FMSaeed IshaqUAE23063,50,08,55,03,02013,6
15WGMNikolova AdrianaBUL22963,50,08,55,03,02013,0
107GMMoskalenko ViktorESP25643,50,08,05,03,020-3,2
1116IMOmar NoamanUAE22713,50,07,54,03,02010,8
129GMArencibia Rodriguez WalterCUB25483,50,06,54,03,020-3,6
1311Hilwani TalalSYR24323,00,010,06,03,0200,8
1410IMEl Taher FouadEGY24783,00,09,05,03,020-13,6
12IMTissir MohamedMAR24093,00,09,05,03,0201,8
1620WIMDrljevic LjiljaSRB21983,00,08,55,03,02019,6
1713IMPantev VeselinBUL23793,00,08,54,53,020-13,6
1817FMFidalgo Fernandez JavierESP22703,00,08,04,03,0203,0
18Khamroev RavshanUZB22243,00,08,04,03,0203,2
19FMOthman A. MoussaUAE22203,00,08,04,03,0203,2
25Delloro NoliPHI20693,00,08,04,03,0203,2
43CMAl Hosani OmranUAE17273,00,08,04,03,02020,4
233GMSalem A.R. SalehUAE26663,00,07,54,53,020-13,6