niedziela, 7 maja 2017

Villa Martelli Campeonato Zonal 2.5 - Clasifica a la Copa del Mundo na dwie rundy przed końcem

Sandro Mareco z pucharem za mistrzostwo Argentyny (2015)


























SNrNazwiskoFedRgPktRpnwwew-weK+/-
11GMMareco SandroARG26486,50,06,03,028,5285876,55,161,341013,4
215IMPierrot FacundoARG23805,50,05,03,025,5255675,53,851,651016,5
35GMKrysa LeandroARG25185,50,05,02,028,5258875,54,800,70107,0
49GMValerga DiegoARG24525,50,05,02,024,5253975,54,690,81108,1
53GMVasquez Schroeder RodrigoCHI25545,50,04,02,027,0262875,54,780,72107,2
611IMSalinas Herrera PabloCHI24415,00,05,03,024,02490754,400,60106,0
710GMSlipak SergioARG24445,00,04,02,024,02435754,880,12101,2
86IMReal De Azua ErnestoARG24835,00,04,01,025,52467755,01-0,0110-0,1
98IMValenzuela Fuentealba LuisCHI24605,00,03,02,023,52377755,56-0,5610-5,6
107IMSosa TomasARG24675,00,03,01,025,02392755,40-0,4010-4,0
112GMPeralta FernandoARG25714,50,04,03,030,5246374,55,15-0,6510-6,5
124GMMorovic Fernandez IvanCHI25354,50,04,02,030,5249074,54,70-0,2010-2,0
1312FMBitelmajer MartinARG24404,50,04,02,028,5231674,55,20-0,7010-7,0
1436Cuberli EmilianoARG21594,50,04,02,022,5234574,52,791,712034,2
1550Restuccia FranciscoARG20944,50,04,02,022,0235874,52,142,362047,2
1635FMKapitanchuk TomasARG21604,50,04,00,021,5229474,53,171,334053,2
1719IMDe Dovitiis AlejoARG23314,50,03,02,026,5231374,54,480,02100,2
1866Heinechen JuanPAR19884,50,03,01,022,5238074,51,243,2640130,4
1940FMVillca JulianARG21374,00,04,02,024,52393741,812,194087,6
2045Vergara Rozas JoseCHI21174,00,04,01,021,52178743,440,562011,2