środa, 7 czerwca 2017

Dwóch liderów po siedmiu rundach eliminacji do Pucharu Świata w Mińsku. Z Polaków tylko Kantane i Sadzikowski nie tracą na rankingu?!

Jasiek Duda wygrał wczoraj, ale przy dużej "pomocy"
Miguela Lopeza. Pogoń za czołówką będzie jednak trudna,
bo straty na początku mistrzostw powodują słabe "buchholtze".
Jedyna szansa, to same wygrane






















M-sceSNrNazwiskoGrRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 K+/-
130GMAnton Guijarro DavidACPESP26606,00,026,029,036,01014,9
218GMHowell David W LACPENG26846,00,023,025,535,01010,6
334GMKovalenko IgorACPLAT26575,50,029,032,034,01011,5
431GMDubov DaniilRUS26605,50,028,031,044,01010,5
579GMFridman DanielACPGER26055,50,028,030,044,01017,1
616GMCheparinov IvanACPECX26885,50,027,030,034,0108,8
7105GMMastrovasilis DimitriosGRE25805,50,027,029,034,01017,3
85GMMatlakov MaximACPRUS27145,50,026,530,544,0108,4
936GMJones Gawain C BACPENG26545,50,026,028,535,0108,4
1046GMShimanov AleksandrRUS26425,50,025,529,034,0107,3
1159GMDemchenko AntonACPRUS26295,50,025,528,533,0108,5
1250GMIvanisevic IvanSRB26385,50,025,028,034,0106,7
13216IMMikaelyan ArmanARM24445,50,024,025,535,01024,5
1410GMRodshtein MaximISR26985,00,029,533,533,0104,3
1519GMArtemiev VladislavRUS26825,00,029,032,044,0103,5
1632GMRiazantsev AlexanderRUS26595,00,029,031,533,0105,1
1712GMTomashevsky EvgenyACPRUS26965,00,028,032,033,0102,8
1872GMMelkumyan HrantACPARM26135,00,028,031,034,0108,9
1975GMOnischuk VladimirUKR26085,00,028,030,044,0107,1
2015GMMamedov RaufAZE26895,00,027,531,543,0101,6

POL
SNrNazwiskoRg1234567PktMiejsceKrtg+/-
13GMDuda Jan-Krzysztof2693½1011½15,03510-0,10
41GMSwiercz Dariusz26491½½½01½4,014510-9,50
51GMBartel Mateusz2637½0100113,523510-23,70
70GMTomczak Jacek261510101½½4,013710-11,00
77GMMista Aleksander26061½½½10½4,012910-9,30
132IMSadzikowski Daniel25481½½1½014,578107,40
144GMMacieja Bartlomiej25301½0½10½3,520510-4,90
155GMKanarek Marcel2519100½½1½3,523410-17,40
185IMDrozdowski Kacper247810½10103,521010-8,90
190IMKlekowski Maciej24731100½103,520210-2,40
229WGMZawadzka Jolanta241901½010½3,025510-1,90
257FMBartel Michal236101010013,026920-21,00
261CMTeclaf Pawel23580101½013,522220-1,40
289WIMKantane Anna229501100½02,5312203,60

Polskie kojarzenie VIII rundy
RdSzachNrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr
81313GMDuda Jan-Krzysztof269355GMMchedlishvili Mikheil260580
83427GMGrandelius Nils2665IMSadzikowski Daniel2548132
85841GMSwiercz Dariusz264944GMDastan Muhammed Batuhan2519154
865173IMLomasov Semen249344GMTomczak Jacek261570
86777GMMista Aleksander260644IMHamitevici Vladimir2487178
89251GMBartel Mateusz2637IMBasso Pier Luigi2447214
8102244FMOfitserian Boris2391GMMacieja Bartlomiej2530144
8105155GMKanarek Marcel2519FMApryshko Gleb2368255
8106159GMMastrovasilis Athanasios2512CMTeclaf Pawel2358261
8114185IMDrozdowski Kacper2478FMTsoi Dmitry2305286
8116276FMZarubitski Viachaslau2325IMKlekowski Maciej2473190
8135306FMKarayev Kanan223633WGMZawadzka Jolanta2419229
8147369Galkin Gleb193733FMBartel Michal2361257
8161348Subbotin Andrey2071WIMKantane Anna2295289