sobota, 3 czerwca 2017

Kuzubov samodzielnie prowadzi po czterech rundach mistrzostw Europy w Mińsku. Polacy...

Tylko Daniel Sadzikowski łapie się w pierwszej setce
mistrzostw Europy po czterech rundach.
W Mińsku gra 397 zawodników





















M-sceSNrNazwiskoGrRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 K+/-
152GMKuzubov YuriyUKR26374,00,08,09,524,01011,4
214GMFedoseev VladimirRUS26903,50,09,511,523,0107,3
316GMCheparinov IvanACPECX26883,50,09,010,023,0107,3
445GMZhigalko SergeiACPBLR26433,50,08,510,523,0108,2
5103GMAzarov SergeiBLR25823,50,08,59,523,01010,1
610GMRodshtein MaximISR26983,50,08,010,023,0107,4
59GMDemchenko AntonACPRUS26293,50,08,010,023,0106,6
846GMShimanov AleksandrRUS26423,50,08,09,523,0106,7
979GMFridman DanielACPGER26053,50,08,08,023,0109,4
109GMNaiditsch ArkadijAZE27003,50,07,59,523,0107,4
32GMRiazantsev AlexanderRUS26593,50,07,59,523,0108,0
72GMMelkumyan HrantACPARM26133,50,07,59,523,0106,4
135GMMatlakov MaximACPRUS27143,50,07,59,023,0106,7
14104GMJojua DavitGEO25813,50,07,58,523,0109,5
109GMBocharov DmitryRUS25743,50,07,58,523,0109,7
1668GMKozul ZdenkoCRO26173,50,07,08,523,0106,6
1739GMKhismatullin DenisRUS26513,50,06,58,023,0107,6
116GMPaichadze LukaGEO25683,50,06,58,023,0109,7
19105GMMastrovasilis DimitriosGRE25803,50,06,57,523,0109,1
2034GMKovalenko IgorACPLAT26573,00,09,011,022,0103,1

POL
SNrNazwiskoRg1234PktMiejsceK+/-
13GMDuda Jan-Krzysztof2693½1012,510710-5,40
41GMSwiercz Dariusz26491½½½2,513010-3,40
51GMBartel Mateusz2637½0101,529010-17,40
70GMTomczak Jacek261510102,018910-10,10
77GMMista Aleksander26061½½½2,511110-3,80
132IMSadzikowski Daniel25481½½13,068106,20
144GMMacieja Bartlomiej25301½0½2,017610-3,20
155GMKanarek Marcel2519100½1,528110-14,10
185IMDrozdowski Kacper247810½12,516310-2,90
190IMKlekowski Maciej247311002,0178101,20
229WGMZawadzka Jolanta241901½01,5269100,70
257FMBartel Michal236101012,020120-2,60
261CMTeclaf Pawel235801012,023220-4,40
289WIMKantane Anna229501102,02292010,60

Polskie kojarzenie V rundy:
RdSzachNrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr
526132IMSadzikowski Daniel254833GMLenic Luka264147
542138GMPavlidis Antonios2539GMDuda Jan-Krzysztof269313
550158IMMoskalenko Alexander2514GMSwiercz Dariusz264941
56266GMPopov Ivan2618IMDrozdowski Kacper2478185
563186IMKobo Ori2476GMMista Aleksander260677
59270GMTomczak Jacek261522IMPolivanov Anatoliy2401240
5105144GMMacieja Bartlomiej253022Badelka Olga2350264
5109257FMBartel Michal236122GMMastrovasilis Athanasios2512159
5112261CMTeclaf Pawel235822GMGodena Michele2506165
5115289WIMKantane Anna229522GMGasanov Eldar2484179
5118190IMKlekowski Maciej247322FMZakaryan David2292290
5130271IMLomako Pavel2333GMBartel Mateusz263751
5136287FMHarshkou Mikita2302GMKanarek Marcel2519155
5146229WGMZawadzka Jolanta2419WFMSazonova Anastasia2191320