poniedziałek, 5 czerwca 2017

Tylko Duda jest w pierwszej setce (55) mistrzostw Europy w Mińsku po sześciu rundach?!

To nie są mistrzostwa Europy a eliminacje do Pucharu Świata. Świadczą o tym wyniki. Dziesięciu liderów i 29. wiceliderów.
Zdecydowana większość reprezentantów Polski dotychczas traci na rankingach a bracia Bartel w tej konkurencji są nie do pobicia.





M-sceSNrNazwiskoGrRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 K+/-
116GMCheparinov IvanACPECX26885,00,020,523,534,0109,9
34GMKovalenko IgorACPLAT26575,00,020,523,534,01010,7
331GMDubov DaniilRUS26605,00,020,523,034,01011,6
479GMFridman DanielACPGER26055,00,020,021,034,01016,0
55GMMatlakov MaximACPRUS27145,00,019,522,534,0109,2
52GMKuzubov YuriyUKR26375,00,019,522,534,01011,9
772GMMelkumyan HrantACPARM26135,00,019,522,524,01012,9
830GMAnton Guijarro DavidACPESP26605,00,019,022,025,01010,2
9105GMMastrovasilis DimitriosGRE25805,00,019,021,034,01016,2
1018GMHowell David W LACPENG26845,00,016,018,534,0106,6
1110GMRodshtein MaximISR26984,50,022,025,533,0105,3
1232GMRiazantsev AlexanderRUS26594,50,021,023,533,0105,8
13104GMJojua DavitGEO25814,50,021,023,023,01011,5
14109GMBocharov DmitryRUS25744,50,021,022,533,01011,4
159GMNaiditsch ArkadijAZE27004,50,020,524,033,0105,4
1619GMArtemiev VladislavRUS26824,50,020,523,034,0104,4
1712GMTomashevsky EvgenyACPRUS26964,50,020,023,533,0103,9
1845GMZhigalko SergeiACPBLR26434,50,020,022,533,0106,3
1994GMProhaszka PeterHUN25964,50,020,022,033,01014,1
2011GMBacrot EtienneFRA26964,50,019,522,533,0104,0

POL
SNrNazwiskoRg123456PktM-sceKrtg+/-
13GMDuda Jan-Krzysztof2693½1011½4,05510-3,80
41GMSwiercz Dariusz26491½½½013,516110-7,60
51GMBartel Mateusz2637½010012,529710-25,20
70GMTomczak Jacek261510101½3,513810-9,40
77GMMista Aleksander26061½½½103,513110-7,70
132IMSadzikowski Daniel25481½½1½03,5110103,80
144GMMacieja Bartlomiej25301½0½103,020010-3,20
155GMKanarek Marcel2519100½½13,022910-14,80
185IMDrozdowski Kacper247810½1013,516410-5,20
190IMKlekowski Maciej24731100½13,5151101,30
229WGMZawadzka Jolanta241901½0102,5243100,00
257FMBartel Michal23610101002,031320-25,60
261CMTeclaf Pawel23580101½02,526420-6,40
289WIMKantane Anna229501100½2,5272209,60
Polskie kojarzenie VII rundy:
RdSzachNrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr
72513GMDuda Jan-Krzysztof269344GMLopez Martinez Josep Manuel259791
756167Sviridov Valery2504GMSwiercz Dariusz264941
76370GMTomczak Jacek2615IMSalomon Johan2501169
765174IMMatinian Nikita2491GMMista Aleksander260677
775112GMSvetushkin Dmitry2573IMDrozdowski Kacper2478185
776190IMKlekowski Maciej2473GMGabuzyan Hovhannes2570115
782132IMSadzikowski Daniel2548IMKanmazalp Ogulcan2447215
7100144GMMacieja Bartlomiej253033FMKoksal Ege2405238
7107283FMMatsenko Andrei231433GMKanarek Marcel2519155
7121268FMYeritsyan Aram2342GMBartel Mateusz263751
7131289WIMKantane Anna2295IMBasso Pier Luigi2447214
7135229WGMZawadzka Jolanta2419FMCherednichenko Dmitrij2278296
7149261CMTeclaf Pawel2358Milevich Andrey2169326
7155257FMBartel Michal236122Chibukhchyan Erik2149331