wtorek, 25 lipca 2017

Bardzo silny Xtracon Chess Open 2017 (Kopenhaga) po czterech rundach

Stara gwardia nie rdzewieje! 66-letni Jan Timman
dotychczas wygrał wszystkie partie!




















Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
121GMSchroeder Jan-ChristianGER25394,06,011,000,0
218GMUrkedal FrodeNOR25434,06,010,500,0
38GMSaric IvanCRO26214,05,510,500,0
47GMSokolov IvanNED26264,05,510,000,0
59GMBosiocic MarinCRO26164,05,010,000,0
611GMVocaturo DanieleITA25924,05,09,000,0
13GMTimman Jan HNED25784,05,09,000,0
81GMVitiugov NikitaRUS27243,56,09,750,0
2GMJobava BaadurGEO27143,56,09,750,0
22IMDelorme AxelFRA25183,56,09,750,0
1119GMHjartarson JohannISL25413,56,09,250,0
124GMShort Nigel DENG26883,55,59,250,0
10GMAgdestein SimenNOR26043,55,59,250,0
1412GMAndersen MadsDEN25863,55,58,750,0
155GMMotylev AlexanderRUS26803,55,08,750,0
25IMKvon AndreyUZB25003,55,08,750,0
1755FMBjerre JonasDEN23303,55,08,500,0
183GMSasikiran KrishnanIND26883,55,08,250,0
6GMHammer Jon LudvigNOR26283,55,08,250,0
16GMLyna Narayanan SunilduthIND25643,55,08,250,0

Granych będzie nietypowo 10 rund. Wśród 433 uczestników nikogo z Polski nie zauważyłem.