środa, 26 lipca 2017

W Kopenhadze (Xtracon) rozegrano pięć rund i zaczyna się właściwa walka

Irine Kharisma Sukandar (25 lat) przyjechała
do Kopenhagi z dalekiej Indonezji.
W swojej karierze była już dwukrotnie
mistrzynią Azji pań






















SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
19GMBosiocic MarinCRO26165,011,017,500,0
218GMUrkedal FrodeNOR25435,010,016,000,0
34GMShort Nigel DENG26884,511,015,250,0
411GMVocaturo DanieleITA25924,511,014,750,0
510GMAgdestein SimenNOR26044,510,515,250,0
61GMVitiugov NikitaRUS27244,510,514,750,0
716GMLyna Narayanan SunilduthIND25644,510,514,250,0
88GMSaric IvanCRO26214,510,015,250,0
92GMJobava BaadurGEO27144,510,014,750,0
103GMSasikiran KrishnanIND26884,510,013,250,0
1122IMDelorme AxelFRA25184,59,514,250,0
1225IMKvon AndreyUZB25004,59,013,750,0
1317GMShabalov AlexanderUSA25494,59,013,500,0
1424GMPersson Tiger HillarpSWE25094,59,013,000,0
27IMChristiansen Johan-SebastianNOR24714,59,013,000,0
1646IMRosen Eric SUSA23694,58,012,750,0
177GMSokolov IvanNED26264,011,514,000,0
185GMMotylev AlexanderRUS26804,011,014,250,0
196GMHammer Jon LudvigNOR26284,011,013,250,0
2013GMTimman Jan HNED25784,011,013,000,0

33  40IMSukandar Irine KharismaINA24094,08,511,000,0