sobota, 12 sierpnia 2017

Riga Technical University Open 2017 - Tournament A na dwie rundy przed końcem

Tingjie Lei (Chiny) już jest dziewiąta
na tykającej liście rankingowej pań




















M-sceSNrNazwiskotyp
FedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 K+/-
17GMOnischuk VladimirUKR26106,525,535,028791016,6
25GMSmirin IliaISR26346,023,031,52759109,0
349IMPavlov SergeyUKR24756,022,531,027061018,6
428GMSchroeder Jan-ChristianU20GER25396,022,530,52671109,2
52GMNabaty TamirISR26546,022,031,52779109,2
611GMKovchan AlexanderUKR25876,021,029,52693107,7
716GMKulaots KaidoEST25775,523,031,02655106,6
864GMLugovskoy MaximRUS24405,522,531,027071023,9
938GMSulskis SarunasLTU25195,521,530,02630109,8
108GMBogner SebastianSUI26005,521,530,02610101,2
1129GMZakhartsov Viacheslav V.RUS25395,521,028,02587104,1
1213GMStocek JiriCZE25835,520,529,52631103,9
1322GMBoruchovsky AvitalU20ISR25565,519,027,02574101,9
1445IMMeskovs NikitaLAT24955,023,532,525971010,4
1541GMLei TingjieU20
CHN25145,023,032,026341012,3
1647GMWan YunguoCHN24825,023,032,02577109,8
173GMShirov AlexeiLAT26485,023,032,0255410-6,0
18113Pershin DenisU20RUS23535,023,031,526102049,4
1914GMNeiksans ArtursLAT25825,023,031,0255010-1,3
2054IMHambleton AmanCAN24615,022,531,02552109,6
POL
SNrNazwiskoRgFed1234567PktM-sceKrtg+/-
57IMWieczorek Oskar2460POL1½½1½½04,09510-6,30
198Oglaza Oskar2185POL011½00½3,01954019,60
311Opasiak Dustin Tennessee1807POL000001½1,531020-0,20