sobota, 23 września 2017

Polacy bez medalu na mistrzostwach Europy studentów? Wyniki na rundę przed końcem

Olexandr Prohorov sędziuje studentom






















Drużyna
  +   =   -  Доп1  Доп2 
12SERBIA - University of Belgrade6501109,5
21RUSSIAN FEDERATION - Ural State Mining U6420109,0
312UNITED KINGDOM - University of Oxford 1641198,0
45ISRAEL - Open University of Israel632188,0
56POLAND - AGH University of Science and T632188,0
64HUNGARY - Eotvos Lorand University640287,0
78UNITED KINGDOM - University of Warwick 2632187,0
810FRANCE - University of Strasbourg 1631277,5
93POLAND - Poznań Uniwersity of Economics631276,5
109POLAND - Poznań Uniwersity of Economics631275,5
1113UNITED KINGDOM - University of Oxford 2622266,5
1214TURKEY - Istanbul University622266,5
1315ISRAEL - Technion - Israel Institute of622266,5
1416PORTUGAL - University of Aveiro630365,5
157SPAIN - Pompeu Fabra University621356,0
1611POLAND - AGH University of Science and T621356,0
1720PORTUGAL - University of Minho605155,5
1822ISRAEL - Technion - Israel Institute of621355,5
1921UNITED KINGDOM - University of Cambridge621355,0
2019FRANCE - University of Strasbourg 2620445,0
2118FRANCE - University Toulouse III - Paul620444,0
2217UNITED KINGDOM - University of Warwick 1611433,0
2323GERMANY - University of Freiburg610523,0