wtorek, 28 listopada 2017

Torneo Internacional Santiago de Cali In memoriam Carlos Cuartas (Kolumbia) wygrali zdecydowanie Kubańczycy

Yusnel Alonso Bacallo (Kuba)
















Rk.SNoNameFEDRtgIPts. TB1  TB2  TB3 nwwew-weK+/-
11GMBacallao Alonso YusnelCUB25778,50,060,02621108,57,950,55105,5
23IMGarcia Pantoja RobertoCUB24828,00,057,525551086,821,181011,8
310IMHernandez Cristian AndresCOL22556,51,061,02429106,54,232,272045,4
42GMBarrientos Sergio ECOL24866,50,057,02427106,57,10-0,6010-6,0
516FMMateus AlejandroCOL22306,00,060,024191063,572,432048,6
67Morales Jhon AlexanderCOL23876,00,057,524191065,510,49209,8
713FMRuiz Aguilar Pablo AlexanderCOL22416,00,056,523421064,691,312026,2
827FMTorres Cueto Jesus MarcialCOL21106,00,048,022581064,041,964078,4
94IMRios Cristhian CamiloCOL24365,50,060,02327105,56,75-1,2510-12,5
105IMOblitas CarlomagnoPER24235,50,057,52333956,03-1,0310-10,3
119FMCardoso Cardoso Jose GabrielCOL22805,50,054,52339105,54,780,724028,8
1220Soto Cristian CamiloCOL21655,50,053,52311105,53,611,892037,8
1314IMPazos Gambarrotti PlinioECU22375,50,052,0223394,54,57-0,0710-0,7
1412FMHerrera Juan SebastianCOL22505,50,049,02308105,54,800,702014,0
1515IMOssa OrlandoCOL22345,00,051,022151055,27-0,2720-5,4
166IMValdes Romero LeonardoCRC24165,00,049,522661056,88-1,8810-18,8
178IMRios Parra AlejandroCOL23155,00,049,522211056,19-1,1910-11,9
1821FMGarcia AlvaroCOL21615,00,049,021871054,730,27205,4
1928Florez Luis AngelCOL20675,00,044,02017722,50-0,5020-10,0
2019Beltran Carlos ArmandoCOL21974,50,049,5211593,54,56-1,0620-21,2