piątek, 2 lutego 2018

Orsha 2018 (rewanż za mistrzostwa Białorusi) po sześciu rundach

Vladislav Kovalev w niedawnych mistrzostwach
Białorusi wywalczył brązowy medal

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 nwwew-weK+/-
11GMKovalev VladislavBLR26395,022,025,020,25654,310,69106,9
23GMAleksandrov AleksejBLR25895,021,024,019,25654,340,66106,6
38IMGrishchenko SergeyRUS24695,019,522,017,00654,380,62106,2
45GMMalakhatko VadimBEL25414,521,024,017,2564,54,60-0,1010-1,0
52GMZhigalko SergeiBLR26204,521,024,017,0064,54,74-0,2410-2,4
617FMApryshko GlebRUS23164,520,523,517,0064,52,751,752035,0
712GMTihonov JurijBLR23714,520,023,016,7564,54,220,28102,8
811GMShvyrjov IgorEST23894,519,021,514,7564,54,130,37103,7
97Sviridov ValeryRUS25154,519,021,015,2564,55,03-0,5310-5,3
1010IMMeribanov VitalyBLR23964,518,521,514,2564,53,890,61106,1
116IMMoskalenko AlexanderRUS25224,020,523,013,75644,34-0,3410-3,4
1214FMHarshkou MikitaBLR23594,020,521,511,50643,300,702014,0
139WIMBadelka OlgaBLR23994,019,021,513,75644,70-0,7020-14,0
1424Yezhel ValiantsinBLR21994,019,021,012,50642,971,032020,6
1515FMZarubitski ViachaslauBLR23534,018,520,013,00643,550,45209,0
1622Petrov DmitriEST22224,018,020,512,25642,681,322026,4
1731Kotau ArseniBLR20944,018,019,510,00642,951,054042,0
1813FMFilipets EgorBLR23664,017,519,511,00644,24-0,2420-4,8
1928Sarbay AleksandrBLR21554,017,018,511,25642,761,242024,8
2036Papunidi MatveyBLR20314,016,517,510,00643,420,584023,2