sobota, 24 marca 2018

Jones (Anglia) samodzielnym liderem mistrzostw Europy w Batumi po siedmiu rundach

Gawain C B Jones mierzy w mistrzostwo Europy!?



















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 RpKrtg+/-
130GMJones Gawain C BENG26516,00,026,029,528691016,5
211GMNabaty TamirISR26905,50,029,033,02800109,1
316GMNajer EvgeniyRUS26835,50,028,031,528221011,6
429GMSjugirov SananRUS26525,50,027,030,027921011,5
518GMDemchenko AntonRUS26725,50,026,529,52792109,7
59GMParavyan DavidRUS26135,50,026,529,527641013,2
73GMNavara DavidCZE27375,50,026,030,02764102,8
827GMRakhmanov AleksandrRUS26555,50,026,029,02724106,1
92GMWojtaszek RadoslawPOL27385,50,025,528,52797105,0
1034GMMcShane Luke JENG26475,50,025,528,02768109,8
118GMDubov DaniilRUS27015,50,024,526,52795107,6
1275GMPredke AlexandrRUS25955,00,029,031,527471015,0
1369GMHovhannisyan RobertARM26015,00,028,531,527561015,2
1415GMInarkiev ErnestoRUS26845,00,028,031,52743105,8
1526GMSaric IvanCRO26575,00,027,530,52735107,7
78GMBrkic AnteCRO25905,00,027,530,527091011,8
1728GMPiorun KacperPOL26535,00,027,530,52692103,9
18146IMSantos Ruiz MiguelESP24885,00,027,529,526501021,2
191GMJakovenko DmitryRUS27465,00,027,030,0268110-1,8
20123GMYuffa DaniilRUS25215,00,026,528,027161020,3
Polacy:
POL
SNrNazwiskoRgFed1234567PktM-sceRpKrtg+/-
2GMWojtaszek Radoslaw2738POL101111½5,592797105,00
28GMPiorun Kacper2653POL1½1½1½½5,0172692103,90
37GMKrasenkow Michal2644POL½½½101½4,0122250010-12,30
63GMBartel Mateusz2609POL1½1½½0½4,0802612101,00
82GMGajewski Grzegorz2588POL1½1½½014,5532660107,70
177FMJanik Igor2422POL0½10½½½3,0204229510-12,00
208Lewtak Damian2370POL010½½002,0268219020-31,00
250Oglaza Oskar2240POL0½½0½1½3,02342235404,40
252WFMKubicka Anna2235POL001½0½½2,52562272204,80
Kojarzenie VIII rundy:
RdSzachNrNazwiskoRgPktWynikPktNazwiskoRgNr
822GMWojtaszek Radoslaw2738GMDemchenko Anton267218
81592GMSarana Alexey257755GMPiorun Kacper265328
837144IMFerreira Jorge Viterbo2492GMGajewski Grzegorz258882
84637GMKrasenkow Michal264444IMNguyen Thai Dai Van2517126
85463GMBartel Mateusz260944IMPavlov Sergey2485149
8105177FMJanik Igor242233WGMMikadze Miranda2268242
8108250Oglaza Oskar224033IMErenberg Ariel2415181
8123206FMTorosyan Norayr2371WFMKubicka Anna2235252
8132274Grinev Boris209222Lewtak Damian2370208