wtorek, 27 marca 2018

W Batumi wystartowała przedostatnia runda mistrzostw Europy. Nasi grają na pierwszej i trzeciej szachownicy!!

Dwie wygrane Radka Wojtaszka w Batumi i tytuł!
Proste, prawda? Nie, nie - to jest najtrudniejsze zadanie Polaka
w jego bogatej już karierze!
A Kacper Piorun? Jak czytał Szacharnię, to wie,
że jest w fazie wygrywania! Trzymamy kciuki!!!





























M-sceSNrNazwiskotypsexGrFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 RpKrtg+/-
12GMWojtaszek RadoslawACPPOL27387,00,046,550,52808107,9
230GMJones Gawain C BACPENG26517,00,045,549,528151018,4
321GMKorobov AntonUKR26647,00,043,046,027881013,6
47GMMatlakov MaximACPRUS27077,00,042,046,02762106,1
511GMNabaty TamirISR26906,50,049,054,02761108,8
629GMSjugirov SananRUS26526,50,046,550,527631013,5
718GMDemchenko AntonRUS26726,50,046,050,02752109,6
83GMNavara DavidACPCZE27376,50,046,050,02732101,1
926GMSaric IvanCRO26576,50,045,049,52734109,5
1028GMPiorun KacperACPPOL26536,50,045,048,52706106,5
1110GMCheparinov IvanFID26936,50,044,549,02731104,7
128GMDubov DaniilACPRUS27016,50,044,548,52760107,4
1392GMSarana AlexeyU18RUS25776,50,044,548,027251019,1
1451GMBok BenjaminNED26226,50,044,047,527541016,2
1534GMMcShane Luke JACPENG26476,50,043,547,027341010,5
1640GMSafarli EltajAZE26396,50,042,547,02703107,7
1736GMGuseinov GadirAZE26466,50,042,546,52714108,5
186GMMamedov RaufAZE27096,50,041,545,02706100,7
1984GMSvane RasmusGER25876,50,041,044,02663109,7
2075GMPredke AlexandrRUS25956,00,048,052,527301016,8
POL
SNrNazwiskoRgFed123456789PktM-sceRpKrtg+/-
2GMWojtaszek Radoslaw2738POL101111½1½7,012808107,90
28GMPiorun Kacper2653POL1½1½1½½½16,5102706106,50
37GMKrasenkow Michal2644POL½½½101½½½5,0120250810-15,80
63GMBartel Mateusz2609POL1½1½½0½1½5,5572627102,90
82GMGajewski Grzegorz2588POL1½1½½01½½5,5492624105,20
177FMJanik Igor2422POL0½10½½½1½4,5158236110-7,20
208Lewtak Damian2370POL010½½001½3,5240222420-31,80
250Oglaza Oskar2240POL0½½0½1½½03,52412234402,80
252WFMKubicka Anna2235POL001½0½½0½3,0265221620-5,60
Oni będą walczyć o medale! Kojarzenie przedostatniej rundy:
SzachNrNazwiskoRgPktWynikPktNazwiskoRgNr
12GMWojtaszek Radoslaw273877GMKorobov Anton266421
230GMJones Gawain C B265177GMMatlakov Maxim27077
328GMPiorun Kacper2653GMNavara David27373
46GMMamedov Rauf2709GMMcShane Luke J264734
58GMDubov Daniil2701GMSjugirov Sanan265229
636GMGuseinov Gadir2646GMCheparinov Ivan269310
711GMNabaty Tamir2690GMSafarli Eltaj263940
851GMBok Benjamin2622GMDemchenko Anton267218
984GMSvane Rasmus2587GMSaric Ivan265726
101GMJakovenko Dmitry27466GMSarana Alexey257792