niedziela, 24 czerwca 2018

Kiril Georgiev wygrał SILVER LAKE 2018. OPEN A (Serbia)

Dobrze w Serbii zagrał Viktor Gazik (pozdrowienia dla całej familii),
który przełamał barierę 2500 Elo





















M-sceSNrNazwiskotyp
FedRg TB 1  TB 2  TB 3 Krtg+/-
11GMGeorgiev KirilFID25907,044,549,0106,3
29IMGazik ViktorU18SVK24907,041,043,51010,7
313GMMilanovic DaniloSRB24617,040,044,5109,8
47GMDamljanovic BrankoSRB24996,544,048,5109,2
55GMSanal VahapTUR25106,544,048,0104,6
614IMHirneise TobiasGER24616,542,547,0104,0
72IMPetrov NikitaRUS25896,048,552,510-3,1
83GMSavic Miodrag RSRB25456,045,550,010-2,1
955Kulkarni ChinmayIND22816,044,547,02055,0
108GMCvitan OgnjenCRO24926,044,048,5102,3
1124Kanakaris GeorgiosGRE23996,044,047,51010,1
1219IMIvic VelimirU16SRB24256,043,547,5106,5
1312GMPikula DejanSRB24716,043,047,0101,1
144GMAtalik SuatTUR25126,042,045,510-3,4
1510GMStojanovic MihajloSRB24886,041,545,510-3,7
1623Djordjevic VukU18SRB23996,040,043,5104,4
1727FMDudukovic NikolaSRB23855,545,548,02018,6
1829IMAtakisi UmutTUR23805,545,048,51010,4
1957FMAvalyan ArturU16RUS22685,545,047,52047,0
206GMKadric DenisBIH25095,544,549,010-5,9
2121GMAbramovic BoskoS60SRB24155,542,547,010-6,2
2244WGMEric Jovana
SRB23245,542,045,52018,4
2316IMPerunovic MiodragSRB24425,541,544,510-9,0
2428GMTosic MiroslavSRB23845,540,545,0103,7
2556IMVelickovic SasaS60SRB22755,540,543,51014,9

44  67Baum JonaszU14POL22305,036,038,54041,6