poniedziałek, 4 czerwca 2018

XIII American Continental Classical Championship 2018 Urugraj (Montevideo) po czterech rundach

Sam Shankland jest chyba pierwszym zawodnikiem
grającym w mistrzostwach obu Ameryk,
który ma ranking 2700+





















M-sceSNrNazwiskoFedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 Krtg+/-
13GMXiong JefferyUSA26563,50,03224589,0103,4
22GMCori JorgePER26593,50,03224558,5103,0
31GMShankland SamuelUSA27173,50,03224438,5101,0
47GMDelgado Ramirez NeurisPAR26133,50,03224339,0104,1
511GMErenburg SergeyUSA25633,50,03224079,5104,9
618GMAlonso SalvadorARG25193,50,03224028,5106,4
723IMTerry RenatoPER25033,50,03224008,0107,1
88GMCruz CristhianPER25763,50,03223987,5104,0
938IMThavandiran ShiyamCAN24173,50,03223958,01010,4
1017IMDi Berardino Diego RafaelBRA25253,50,03223528,0104,1
116GMFlores DiegoARG26143,50,03223306,5101,2
1241Bick GabrielUSA23913,50,03223066,0109,2
1313GMMoradiabadi ElshanUSA25493,50,03124478,0107,2
1415GMMartinez Alcantara Jose EduardoPER25393,50,03124299,5106,8
1521GMMorovic Fernandez IvanCHI25133,00,03224279,0102,8
1624GMRodriguez Vila AndresURU24833,00,03223768,5102,0
1743IMRuiz Castillo Joshua DanielCOL23783,00,03223247,5103,6
1832IMRoselli Mailhe BernardoURU24333,00,03223148,5101,5
1965FMTeixeira Ricardo Da SilvaBRA22353,00,03223057,0108,6
2039IMGemy Jose DanielBOL23933,00,03222957,5102,2