wtorek, 12 listopada 2019

Klubowy Puchar Europy (tradycyjnie beż polskiej drużyny) po trzech rundach


M-sceSNrFedDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
16RUSMolodezka3300640,015,5
22RUSMednyi Vsadnik3300640,013,5
37RUSMoscow Chess Team3300636,516,5
43CZEAVE Novy Bor3300636,014,5
513AZEVugar Gashimov3300632,013,0
611CZESK Joly Lysa nad Labem3300630,013,0
74ITAObiettivo Risarcimento Padova3300627,014,5
89ISRBeer Sheva3210529,012,0
912ITAWorldTradingLab Club643210528,511,0
105RUSPrimorsky District3201437,012,0
118NORValerenga3201435,012,0
1210DENKoge SK3201432,012,0
1327BELKGSRL Gent3201426,011,5
1415SUIRiehen Schachgesellschaft3201426,010,5
151MKDAlkaloid3201425,012,0
1631GERSchachfreunde Berlin3201422,013,0
1729SLOZSK Maribor3201420,011,0
1825FRAMulhouse3201419,510,5
1922ISRRehovot3201418,012,0
2018SUIZurich Schachgesellschaft3201418,010,0

1. Molodezka (Śr.Rg.:2605, TB 1: 6 / TB 2: 40)

NazwiskoRgFideID1234Pkt
Śr.Rg.Rpnwwew-weK+/-
1GMChigaev Maksim262341081161½12,532453272632,52,120,38103,8
2GMParavyan David262841949851113,0324773277332,080,92109,2
3GMEsipenko Andrey2636241754391113,0324023202332,370,63106,3
4GMYuffa Daniil257824131423½101,532362236231,52,29-0,7910-7,9
5GMAntipov Mikhail Al.255841070121113,0323053105332,410,59105,9
6GMKryakvin Dmitry260541532781½12,532308259832,52,480,02100,2
Kojarzenie IV rundy

NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1MolodezkaVugar Gashimov:
2AVE Novy BorMednyi Vsadnik:
3Moscow Chess TeamSK Joly Lysa nad Labem:
4Beer ShevaObiettivo Risarcimento Padova:
5Primorsky DistrictWorldTradingLab Club64:
6RehovotValerenga:
7Koge SKHWP Sas van Gent:
8KGSRL GentViernheim 1934:
9MRU-ROSK ConsultingRiehen Schachgesellschaft:
10AlkaloidItaka:
11Schachfreunde BerlinTammer-Shakki:
12ZSK MariborLSG IntelliMagic:
13MulhouseDe Sprenger Echternach:
14MuConsult ApeldoornZurich Schachgesellschaft:
15Sloven RumaKennemer Combinatie:

Prosto z Hamburga drugie partie półfinałów FIDE Grand Prix (Dubov - Duda i Grischuk - MLV)


niedziela, 10 listopada 2019

W Bukareszcie najlepszy Aronian a ostatni Caruana!?


M-sceNazwiskoFed1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.Rd9.Rd10.RdPkt
1GMAronian LevonARM***1 ½ 00 ½ ½1 ½ 11 ½ 11 1 01 ½ ½2 1 01 ½ 12 ½ ½20
GMKarjakin SergeyRUS1 ½ 1***2 1 ½1 ½ 11 ½ ½2 ½ ½0 1 ½1 0 ½1 1 ½0 0 120
3GMAnand ViswanathanIND2 ½ ½0 0 ½***0 0 ½0 1 12 1 ½1 ½ ½1 ½ ½1 1 12 0 119½
4GMLe Quang LiemVIE1 ½ 01 ½ 02 1 ½***1 1 11 1 ½0 1 01 1 01 ½ 10 ½ 119
5GMKorobov AntonUKR1 ½ 01 ½ ½2 0 01 0 0***2 ½ 01 ½ ½2 ½ 01 1 11 1 018½
6GMArtemiev VladislavRUS1 0 10 ½ ½0 0 ½1 0 ½0 ½ 1***2 ½ 11 ½ 11 ½ ½2 ½ 118
GMGiri AnishNED1 ½ ½2 0 ½1 ½ ½2 0 11 ½ ½0 ½ 0***2 ½ ½0 ½ ½1 ½ ½18
8GMSo WesleyUSA0 0 11 1 ½1 ½ ½1 0 10 ½ 11 ½ 00 ½ ½***2 ½ ½0 1 116½
GMMamedyarov ShakhriyarAZE1 ½ 01 0 ½1 0 01 ½ 01 0 01 ½ ½2 ½ ½0 ½ ½***2 1 116½
10GMCaruana FabianoUSA0 ½ ½2 1 00 1 02 ½ 01 0 10 ½ 01 ½ ½2 0 00 0 0***14

sobota, 9 listopada 2019

Ostra walka w mistrzostwach Bangladeszu! Zostały jeszcze dwie rundy


Rk.SNoNameFEDRtgRtgI
Pts. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 Rpnwwew-weK+/-
15GMMurshed NiazBAN24002400
6,01,01629438,535,527,752492865,001,001010,0
21GMMollah Abdullah Al RakibBAN24622462
6,01,01597040,536,529,502443866,000,00100,0
39IMMohammad Fahad RahmanBAN22472247
6,01,01587639,035,028,502431864,111,892037,8
44GMReefat Bin-SattarBAN24172417
5,50,01639437,034,522,50245285,55,030,47104,7
519FMMohammad JavedBAN21412141
5,00,01607534,031,519,752358852,822,182043,6
612FMRahman Md. TaiburBAN219621965,00,01596734,533,517,002348853,441,562031,2
76IMMohammad Minhaz UddinBAN23222322
5,00,01587436,033,521,252341854,790,21102,1
83GMHossain EnamulBAN24332433
5,00,01549435,031,521,252299856,24-1,2410-12,4
928CMManon Reja NeerBAN20302030
4,50,01589636,533,018,75229284,51,982,5240100,8
102GMRahman ZiaurBAN24542454
4,50,01572335,032,018,50226284,56,19-1,6910-16,9
1114FMMehdi Hasan ParagBAN21622162
4,50,01571432,031,015,50224784,53,550,952019,0
1210FMIslam Khandaker AminulBAN22292229
4,50,01554432,029,514,50224584,54,340,16203,2
1318CMMd. Sharif HossainBAN21482148
4,50,01533732,529,017,25221884,53,760,742014,8
147IMAbu Sufian ShakilBAN22542254
4,00,01589437,034,516,752246844,10-0,1010-1,0
1525Md Emdadul HaqueBAN20702070
4,00,01520130,027,513,502160843,030,9720