wtorek, 20 marca 2018

6. otwarte mistrzostwa Iraku - wyniki końcowe



















SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 nwwew-weKrtg+/-
11GMGagunashvili MerabGEO25767,00,553,041,5976,820,18101,8
218Koniahli MalekSYR22117,00,548,537,5974,302,7040108,0
32GMTarlev KonstantinUKR25466,50,055,043,096,56,240,26102,6
47IMKhodashenas MersadIRI24046,50,054,543,096,55,041,461014,6
54GMMirzoev AzerAZE25016,50,052,041,096,56,210,29102,9
65GMKarpatchev AleksandrRUS24786,50,051,040,096,56,61-0,1110-1,1
79IMAl-Saffar Araz Basim Mohammed SIRQ23686,50,050,540,096,55,800,702014,0
86IMGholami AryanIRI24736,50,050,539,596,55,780,72107,2
93GMMalakhatko VadimBEL25366,00,052,540,5967,03-1,0310-10,3
1014FMAbdulwahhab Ahmed Abdulsattar AIRQ22456,00,046,536,5965,330,672013,4
1123Poormosavi Seyed KianIRI20996,00,046,036,0963,672,334093,2
1210IMNoah A .H. Al-AliIRQ22996,00,045,535,5966,75-0,7510-7,5
1317Alzaim TalalSYR22155,50,047,537,095,54,441,062021,2
148IMZaibi AmirTUN23895,50,046,035,595,56,26-0,7620-15,2
1511IMAl-Ali Hussein Ali HusseinIRQ22725,50,045,535,095,56,58-1,0810-10,8
1615FMSalih Akar Ali SalihIRQ22425,50,044,034,084,55,79-1,2920-25,8
1712FMSadek SamehEGY22635,50,042,532,084,55,81-1,3120-26,2
1820Gharagyozyan ArturARM21315,00,047,539,0953,451,552031,0
1913FMMohammed Zozek Salah MohammedIRQ22525,00,045,034,0956,52-1,5220-30,4
2028Taleb Salem HatamIRQ20545,00,044,035,0953,521,482029,6

Berliński turniej pretendentów po ośmiu rundach. Caruana nadal prowadzi! Aronian ostatni?!

Sergey Karjakin, mimo "gorączki turnieju pretendentów",
znalazł czas na głosowanie w rosyjskich wyborach prezydenckich.
Zgadnijcie, na kogo głosował?


















M-sceNazwiskoRgFed12345678Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
1GMCaruana Fabiano2784USA***½½½1½1 ½15,50,0319,50
2GMMamedyarov Shakhriyar2809AZE½***½½11 ½½½5,00,0218,75
3GMGrischuk Alexander2767RUS½½***½0 1½1½4,50,0217,00
4GMDing Liren2769CHN½½½***½½½½ ½4,00,0015,50
5GMKramnik Vladimir2800RUS001 0½***½½13,50,5212,75
6GMKarjakin Sergey2763RUS½0 ½½½½***103,50,5114,25
7GMSo Wesley2799USA0 ½½0½½0***13,01,0112,00
8GMAronian Levon2794ARM0½½½ ½010***3,00,0112,25

Dziś IV runda mistrzostw Europy w Batumi

Doskonale znany w Polsce, silny David Navara,
będzie przeciwnikiem Mateusza Bartla w Batumi
POL
SNrNazwiskoRgFed123PktM-sce
2GMWojtaszek Radoslaw2738POL1012,082
28GMPiorun Kacper2653POL1½12,520
37GMKrasenkow Michal2644POL½½½1,5180
63GMBartel Mateusz2609POL1½12,539
82GMGajewski Grzegorz2588POL1½12,547
177FMJanik Igor2422POL0½11,5190
208Lewtak Damian2370POL0101,0214
250Oglaza Oskar2240POL0½½1,0244
252WFMKubicka Anna2235POL0011,0239
Polskie kojarzenie IV rundy
RdSzachNrNazwiskoRgPktWynikPktNazwiskoRgNr
4463GMBartel Mateusz26092½2½GMNavara David27373
41699GMFedorov Alexei25592½2½GMPiorun Kacper265328
41835GMGrandelius Nils26462½2½GMGajewski Grzegorz258882
427100GMMoroni Luca Jr255922GMWojtaszek Radoslaw27382
46337GMKrasenkow Michal26441½1½IMZavgorodniy Sergiy2430172
473177FMJanik Igor24221½1½GMSvane Rasmus258784
4109250Oglaza Oskar224011FMBernotas Arturs2436170
4111252WFMKubicka Anna223511IMSousa Andre Ventura2417179
4121208Lewtak Damian237011Turan Asim2024282

I memoriał Tomasza Rakowieckiego Łódź - wyniki końcowe

Jeszcze nie tak dawno Tomek Rakowiecki
wygrałby ten turniej






















M-ceNr
Nazwisko ImięFed.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.S.B.vs+Chg (Ru)
11GMTazbir, MarcinPOLR 25542600KSz Polonia Wrocław7.545.5057.5047.2543;26;12;9;7;6;0,01
25IMOrzech, DominikPOLR 23842450RPW Okucia Budowlane Łódź7.043.0054.0041.0047;30;4;8;7;1,09
38mPrzedmojski, RafałPOLR 22712400KLIM UKSz Gambit Starachowice7.041.0052.5038.2550;31;21;22;13;2;1,43
49FMBartel, MichałPOLR 22652300LKS Wrzos Miedzyborów7.039.5050.5036.2551;34;40;16;21;3;1,33
56GMJakubowski, KrzysztofPOLR 23822600KSz Silesia Racibórz6.543.0054.5036.7548;29;20;16;22;0,10
63kOmelja, ArtemUKRR 24502200Ukraina6.539.0050.5035.0045;28;14;10;18;19;-0,70
712mMichalski, OlafPOLR 22082400Łódź6.538.5051.0035.0054;37;33;25;26;7;0,43
810mDeszczynski, AdamPOLR 22562400Grodziski Klub Szachowy6.538.5050.5034.7552;33;65;28;24;25;-0,41
94Razin, VadimUKRR 24332450Khmelnitskyi6.538.5049.5033.2546;27;43;37;14;21;-1,00
1011FMCukrowski, FilipPOLR 22212300WKS Kopernik6.537.0049.0035.0023;77;19;30;36;-0,42
117FMBednarek, SylwesterPOLR 23322300MLKS Ostródzianka Ostróda6.043.0054.5033.5049;32;22;2;3;13;0,54
122GMOlszewski, MichałPOLR 24582600Akademia Szachowa Gliwice6.041.5052.5033.5044;24;13;11;20;-1,13
1322ICap, PiotrPOLR 18812000RPW Okucia Budowlane Łódź6.037.0048.0029.0064;85;37;10;46;36;0,93
1425I++Hemmerling, JarosławPOLR 18342100ASSz Lipno Stęszew6.036.0046.0029.5053;47;43;63;15;14;1,74
1516k+Paprocki, JaroslawPOLR 20702300PKS Wiatrak Bydgoszcz6.036.0045.5027.0058;42;4;38;26;0,39
1620k+Baum, JonaszPOLR 18882300UKS Czternastka Warszawa6.034.5045.0027.5062;78;38;32;42;37;-0,54
1743IIKaliszuk, KamilPOLR 13531800UKS Hetman Częstochowa6.034.0045.0025.5064;85;67;74;30;45;1,13
1877Białasiewicz, BartłomiejPOL01000Łódź6.033.5043.5028.2535;17;29;31;24;(1897)
1917I+Gradowski, JacekPOLR 19842100RPW Okucia Budowlane Łódź6.031.5039.0024.0059;68;55;33;41;28;-0,26
2021WIMSzmacińska, GrażynaPOLR 18842250Łódź5.539.5050.5027.2563;83;40;46;12;0,55