Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Koneru. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Koneru. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 19 września 2016

Wielkie lanie Humpy Koneru w Malezji!!

Humpy Koneru (druga szachistka świata) nie wystartowała
w drużynie Indii na olimpiadzie w Baku!? Faworyzowane Hinduski
zajęły dopiero piąte miejsce.
Za to pojechała na turniej do Kuala Lumpur,
gdzie dostała nieprawdopodobne baty. Straciła 23 punkty Elo
i spadła na czwarte miejsce tykającej listy rankingowej
Rk.SNoName
GrFEDRtgRtgIRtgNPts. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 Rpnwwew-weK+/-
15GMSwapnil, S. DhopadeIND2494249424587,50,06,03,042,552,5269997,55,272,231022,3
212IMLe, Tuan MinhVIE2454245425067,00,06,03,036,548,02542975,951,051010,5
311IMNarayanan, SrinathIND2477247723816,50,05,02,037,049,0252496,55,850,65106,5
423IMDimakiling, OliverPHI2382238222536,50,05,02,036,546,5248396,55,121,381013,8
58IMAryan ChopraIND2480248006,50,05,01,039,550,0253196,55,800,70107,0
64IMFang, YuxiangCHN2503250322796,50,04,03,040,050,5247796,56,60-0,1010-1,0
713IMGarcia, Jan EmmanuelPHI2425242506,50,04,03,038,549,0252096,55,251,251012,5
825FMAbdusattorov, NodirbekU12UZB2375237506,50,04,02,039,549,5252796,54,502,001020,0
92GMBernadskiy, VitaliyUKR2545254506,50,04,02,038,048,5250296,56,82-0,3210-3,2
107GMAntonio, Rogelio JrPHI2480248025306,50,04,02,036,546,0248196,56,390,11101,1
113GMSivuk, VitalyUKR2527252706,00,05,03,038,049,02463966,58-0,5810-5,8
129IMHimanshu, SharmaIND2479247906,00,05,02,035,546,02439966,36-0,3610-3,6
1318IMPascua, HaridasPHI2404240422986,00,05,02,033,041,52299967,04-1,0410-10,4
1417IMNitin, S.IND2415241523236,00,05,02,032,042,52344966,47-0,4710-4,7
1529Nouri, HamedPHI2354235422156,00,04,03,037,047,52425854,070,93109,3
1615IMNolte, RolandoPHI2419241923126,00,04,03,036,047,52413965,980,02100,2
176IMKuderinov, KirillKAZ2492249223646,00,04,02,036,046,52393966,85-0,8510-8,5
1816GMSchebler, GerhardGER2417241723256,00,04,02,031,039,52279967,14-1,1410-11,4
1926GMLaxman, R.R.IND2374237423066,00,04,01,033,542,02363965,800,20102,0
2032IMLim, Yee-WengMAS2330233021665,50,05,03,038,549,5235295,55,010,49209,8
271GMKoneru, Humpy - G
IND2580258024985,50,04,01,032,542,5230495,57,79-2,2910-22,9

czwartek, 25 czerwca 2015

COMMONWEALTH CHESS CHAMPIONSHIP 2015 (New Dehli) po trzech rundach

Humpy Koneru
Rk.SNoNameFEDRtg
Pts. TB1  TB2  TB3 
12GMKoneru HumpyIND25893.04.02.06.00
4GMLalith Babu M.R.IND25633.04.02.06.00
11GMKunte AbhijitIND24833.04.02.06.00
415IMDas ArghyadipIND24593.04.02.05.50
22IMRamnath Bhuvanesh.RIND24203.04.02.05.50
27Vignesh NrIND23993.04.02.05.50
71GMGupta AbhijeetIND26053.04.02.05.00
3GMSengupta DeepIND25713.04.02.05.00
14GMAnkit R. RajparaIND24613.04.02.05.00
16GMMurshed NiazBAN24573.04.02.05.00
1134IMNitin S.IND23573.04.02.04.50
12140Athul Krishna SIND19923.04.02.04.00
136GMGrover SahajIND25093.03.52.04.50
21IMHimanshu SharmaIND24203.03.52.04.50
32Visakh NrIND23753.03.52.04.50
44Sanjay N.IND23103.03.52.04.50
80Dhulipalla Bala Chandra PrasadIND21783.03.52.04.50
188GMKarthikeyan MuraliIND25023.03.52.04.00
1938FMVan Der Nat NicholasRSA23483.03.52.03.50
2042Harsha BharathakotiIND23323.03.02.04.00
21120Saurabh AnandIND20493.03.02.03.00
2217IMSaptarshi RoyIND24522.54.52.55.25

środa, 17 kwietnia 2013

Bangkok 2013 po czterech rundach

Humpy Koneru

Rk.
NameFEDRtgRtgI
Pts. TB1  TB2 







+/-
1
IMSaptarshi RoyIND24262426
4.010.510.50







18.0
2
GMParagua MarkPHI25572557
4.010.010.00







9.4
3
GMZhao Zong-YuanAUS25372537
4.09.59.50







8.3
4
GMGustafsson JanGER26212621
3.511.09.25







3.0


GMHansen Sune BergDEN25612561
3.511.09.25







3.8
6
GMKoneru HumpyIND25972597
3.510.58.75







3.5
7
IMWan YunguoCHN24942494
3.510.58.75







7.5
8
GMVajda LeventeROU26322632
3.510.08.50







-0.5
9
IMWang ChenCHN24852485
3.510.08.25







7.1
10
GMGomez John PaulPHI25172517
3.59.58.00







3.5
11
GMAkesson RalfSWE24622462
3.59.57.75







7.4
12
GMAntonio Rogelio JrPHI25272527
3.59.57.75







6.9
13
GMLaylo DarwinPHI24912491
3.59.07.50







2.6
14
GMBarbosa OliverPHI25632563
3.58.56.75







4.2
15
GMCzebe AttilaHUN24792479
3.011.57.50







0.9
16
IMThejkumar M. S.IND24122412
3.010.57.00







3.0


FMAguera Naredo JavierESP23852385
3.010.57.00







1.2
18
GMShort Nigel DENG26972697
3.010.56.50







-5.9
19

Ma ZhonghanCHN2372237203.010.06.75







3.3
20
FMJuhasz KristofHUN2330233003.010.06.75