wtorek, 24 października 2017

Hoogeveen Open 2017 po pięciu rundach

Sipke Ernst odbił sobie przegraną z Dinarą
Saduakassową pokonując dziś Tanię Sachdev























Rk.SNoNameFEDRtgIPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
14Pruijssers RoelandNED25124,5270754,53,550,95109,5
28Saduakassova DinaraKAZ24484,5267954,53,281,221012,2
33Ernst SipkeNED25484,02584543,740,26102,6
41Kuljasevic DavorinCRO25494,02575543,780,22102,2
55Kollars DmitrijGER24984,02533543,770,23102,3
67Gritsak OrestUKR24684,02527432,620,38103,8
710Beerdsen ThomasNED24284,02432543,920,08100,8
82Xu XiangyuCHN25493,5251753,53,59-0,0910-0,9
99Schoppen CasperNED24403,5246553,53,210,29102,9
1013Jonkman HarmenNED24103,5244243,53,360,14101,4
1112Kuipers StefanNED24113,5241253,53,410,09100,9
1229Van Dael SiemNED22863,5240553,52,600,902018,0
1311Carlstedt JonathanGER24133,5236153,53,76-0,2610-2,6
1417Engel LuisGER23443,5234553,53,330,17203,4
1527Wempe JoostNED22893,5233653,53,080,42208,4
166Van Foreest LucasNED24893,5230953,54,17-0,6710-6,7
1728Schippers MauriceNED22893,5227253,53,340,16203,2
1818Maris IvoNED23403,02388532,550,45209,0
1935Pajeken Jakob LeonGER22033,02356531,931,074042,8
2014Tania SachdevIND23863,02354533,05-0,0510-0,5

M.Chigorin Memorial 2017 - kojarzenie V rundy

Vladislav Artemiev w Sankt Petersburgu
gra o klub 2700+




















Bo.No.NameFEDRtgPts.
Pts.NameFEDRtgNo.
11GMArtemiev VladislavRUS269644IMMoiseenko VadimRUS254325
231IMTriapishko AlexandrRUS250844GMAlekseenko KirillRUS256316
319GMVorobiov Evgeny E.RUS255544IMAbdusattorov NodirbekUZB249837
434IMGolubov SaveliyRUS25013½3½GMSjugirov SananRUS26502
53GMVolkov SergeyRUS26383½3½IMBellaiche AnthonyFRA249338
65GMAlekseev EvgenyRUS26223½3½GMLugovskoy MaximRUS247441
77GMGordievsky DmitryRUS26053½3½IMUsmanov VasilyRUS246342
89GMKobalia MikhailRUS25963½3½GMKobo OriISR246044
921GMTimofeev ArtyomRUS25493½3½IMKhanin SemenRUS245049
1039IMLomasov SemenRUS24903½3½GMParavyan DavidRUS254822
1123GMLevin Evgeny A.RUS25453½3½Dai ChangrenCHN242557
1247Li YankaiCHN24553½3½GMSarana AlexeyRUS254324
1352IMYakubboev NodirbekUZB24373½3½IMTsydypov ZhamsaranRUS252926
1427GMGeller JakovRUS25263½3½FMTsoi DmitryRUS236183
1570Saveliev AlexeiRUS23873½3½GMBurmakin VladimirRUS251530
1691Ponfilenok VladimirRUS23503½3½IMMikaelyan ArmanARM250332
1778FMPalachev PetrRUS237233GMSethuraman S.P.IND26324
1811GMSengupta DeepIND258733Yatzenko AntonRUS236580
1913GMBatchuluun TsegmedMGL257133WGMSoumya SwaminathanIND2320106
2015GMPridorozhni AlekseiRUS256533FMDonskov AnatolyRUS2308110

Niemiecka Bundesliga po dwóch rundach

 DrużynaMeczeDużeMałe
1.SV Hockenheim2411
2.OSG Baden Baden2411
3.SG Solingen2411
4.Schachfreunde Berlin249½
5.DJK Aachen2310
6.USV Dresden239½
7.SV Werder Bremen229½
8.SK Schwäbisch Hall229
9.SF Deizisau229
10.SV Hofheim226½
11.Hamburger SK217½
12.MSA Zugzwang215½
13.FC Bayern München205½
14.SK Norderstedt205½
15.SV Mülheim Nord205
16.Speyer-Schwegenheim203
Kliknij na drużynę i zobacz wyniki indywidualne