Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Isle of Man 2017. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Isle of Man 2017. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 1 października 2017

Carlsen wygrał Isle of Man 2017. Gratulacje!!

Mistrz świata wygrał! A z Nakamurą remis
M-sceSNrNazwisko
FedRg
 TB 1 Rpnwwew-weK+/-
11GMCarlsen MagnusNOR28277,5290397,56,361,141011,4
24GMAnand ViswanathanIND27947,02806976,840,16101,6
5GMNakamura HikaruUSA27817,02831976,430,57105,7
42GMKramnik VladimirRUS28036,5266096,57,34-0,8410-8,4
3GMCaruana FabianoUSA27996,5283196,56,040,46104,6
6GMAdams MichaelENG27386,5271996,56,270,23102,3
8GMEljanov PavelUKR27346,5274996,56,170,33103,3
12GMVidit Santosh GujrathiIND27026,5276496,55,680,82108,2
16GMSutovsky EmilISR26836,5271296,55,920,58105,8
19GMRapport RichardHUN26756,52732865,400,60106,0
31GMShirov AlexeiLAT26306,5270396,55,181,321013,2
55GMSwapnil S. DhopadeIND25326,5276896,53,652,851028,5
1315GMRodshtein MaximISR26956,02616966,48-0,4810-4,8
17GMLeko PeterHUN26796,02646966,35-0,3510-3,5
18GMKasimdzhanov RustamUZB26766,02707965,510,49104,9
20GMMovsesian SergeiARM26716,02622966,45-0,4510-4,5
22GMHou Yifan
CHN26706,0268785,55,300,20102,0
27GMGranda Zuniga Julio EPER26536,02573966,34-0,3410-3,4
29GMSargissian GabrielARM26526,02624966,24-0,2410-2,4
34GML'ami ErwinNED26116,02708964,811,191011,9
37GMBindrich FalkoGER25986,02666965,140,86108,6
45GMSunilduth Lyna NarayananIND25686,02704964,301,701017,0
46GMLenderman AleksandrUSA25656,02768963,572,431024,3
48GMWagner DennisGER25646,02672964,681,321013,2
259GMVallejo Pons FranciscoESP27165,5263195,56,43-0,9310-9,


Panie

47 93IMCornette DeimantewLTU24045,5246795,54,570,93109,3
53 42GMJu WenjunwCHN25745,02470956,21-1,2110-12,1
56 56GMHarika DronavalliwIND25285,02481955,43-0,4310-4,3
65 85IMZatonskih AnnawUSA24245,02582953,181,821018,2
71 52GMKosteniuk AlexandrawRUS25524,52496844,55-0,5510-5,5
76 68IMBatsiashvili NinowGEO24724,5264394,52,541,961019,6
78 75IMPaehtz ElisabethwGER24534,5242894,54,80-0,3010-3,0

sobota, 30 września 2017

Jutro ostatnia runda na wyspie Man i dwa rodzynki: Carlsen - Nakamura i Anand - Hou

Dzisiejsza partia dobitnie świadczy, że Magnus Carlsen
po prostu lepiej gra w szachy od Fabiano Caruany



















M-sceSNrNazwisko
FedRg
 TB 1 Rpnwwew-weKrtg+/-
11GMCarlsen MagnusNOR28277,02947875,801,201012,0
25GMNakamura HikaruUSA27816,5283586,55,990,51105,1
34GMAnand ViswanathanIND27946,02769866,17-0,1710-1,7
8GMEljanov PavelUKR27346,02782865,410,59105,9
12GMVidit Santosh GujrathiIND27026,02781865,140,86108,6
19GMRapport RichardHUN26756,0274675,54,940,56105,6
22GMHou Yifan
CHN26706,0274075,54,970,53105,3
55GMSwapnil S. DhopadeIND25326,02778863,412,591025,9
92GMKramnik VladimirRUS28035,5261485,56,66-1,1610-11,6
3GMCaruana FabianoUSA27995,5280785,55,360,14101,4
6GMAdams MichaelENG27385,5268485,55,63-0,1310-1,3
13GMHowell David W LENG27015,5263585,56,08-0,5810-5,8
16GMSutovsky EmilISR26835,5267485,55,380,12101,2
17GMLeko PeterHUN26795,5265685,55,69-0,1910-1,9
18GMKasimdzhanov RustamUZB26765,5272185,54,900,60106,0
20GMMovsesian SergeiARM26715,5262385,55,87-0,3710-3,7
23GMJones Gawain C BENG26685,5262185,55,80-0,3010-3,0
25GMAkobian VaruzhanUSA26625,5256085,56,16-0,6610-6,6
28GMGrandelius NilsSWE26535,5269985,54,700,80108,0
30GMXiong JefferyUSA26335,5262585,55,130,37103,7
31GMShirov AlexeiLAT26305,5265885,54,780,72107,2
34GML'ami ErwinNED26115,5271385,54,391,111011,1
37GMBindrich FalkoGER25985,5266585,54,750,75107,5
45GMSunilduth Lyna NarayananIND25685,5270385,54,001,501015,0
46GMLenderman AleksandrUSA25655,5277985,53,232,271022,7
269GMVallejo Pons FranciscoESP27165,02644855,73-0,7310-7,3

Panie

52 52GMKosteniuk AlexandrawRUS25524,52558743,860,14101,4
58 68IMBatsiashvili NinowGEO24724,5268384,52,302,201022,0
60 75IMPaehtz ElisabethwGER24534,5244784,54,52-0,0210-0,2
62 80WGMShvayger YuliyawISR24424,5241184,54,72-0,2210-2,2
63 85IMZatonskih AnnawUSA24244,5258284,52,841,661016,6
65 93IMCornette DeimantewLTU24044,5240684,54,290,21102,1
72 42GMJu WenjunwCHN25744,02427845,51-1,5110-15,1
74 56GMHarika DronavalliwIND25284,02442844,77-0,7710-7,7
Kojarzenie ostatniej rundy


NrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr
11GMCarlsen Magnus282776½GMNakamura Hikaru27815
24GMAnand Viswanathan279466GMHou Yifan267022
38GMEljanov Pavel273466GMSwapnil S. Dhopade253255
419GMRapport Richard267566GMVidit Santosh Gujrathi270212
523GMJones Gawain C B26685½5½GMKramnik Vladimir28032
625GMAkobian Varuzhan26625½5½GMCaruana Fabiano27993
76GMAdams Michael27385½5½GMXiong Jeffery263330
831GMShirov Alexei26305½5½GMHowell David W L270113
916GMSutovsky Emil26835½5½GMGrandelius Nils265328
1046GMLenderman Aleksandr25655½5½GMLeko Peter267917
1118GMKasimdzhanov Rustam26765½5½GMBindrich Falko259837
1220GMMovsesian Sergei26715½5½GML'ami Erwin261134
139GMVallejo Pons Francisco271655½GMSunilduth Lyna Narayanan256845