Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mirzoev. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mirzoev. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 24 września 2018

Puchar prezydenta Mackiewicza wyjechał na Ukrainę
















Finał w Parku Słowackiego

1. IM Egor Bogdanov (Ukraina) 6 pkt.
2. IM Emil Mirzoev (Ukraina) 5,5 (13,75)
3. km Mateusz Brzeziński (Bydgoszcz) 5,5 (12,75)
4. km Ignot Bogdanov (Ukraina) 4,0
5-6. km Rafał Kowalczyk (Starzenice) i MF Sylwester Bednarek (Ostróda) 3,5
7. Kamil Maciejewski (Łódź) 1,0
8. Jacek Omelańczuk (Pabianice) 0,0

Pierwszy symboliczny ruch wykonał
za mistrza międzynarodowego
Emila Mirzoeva z Ukrainy
 prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz






















Eliminacje w Centrum Handlowym "ECHO"
M-ceNrTytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
11IMMirzoev, EmilUKRR 250425046.022.0032.00525.5
22IMBogdanov, EgorUKRR 235823586.021.5030.50523.5
33FMBednarek, SylwesterPOLR 230423005.022.0031.00521.0
45kBogdanov, IgnatUKRR 208620864.523.5033.00320.0
56I+Omelanczuk, JacekPOL203721004.520.0028.50417.5
69IMaciejewski, KamilPOLR 161020004.022.0028.00319.5
74kBrzeziński, MateuszPOLR 218622004.020.5029.50418.0
88I++Strzelecki, MaciejPOLR 164821004.020.0029.00417.0
97I++Rykała, MonikaPOLR 180419004.018.5026.50416.0
1011IFeliksinski, TadeuszPOLR 157620004.017.5026.00415.0
1115IIStępniak, TadeuszPOL018004.013.5018.00412.0
1210IOstalska, NataliaPOLR 158918003.518.0025.50316.0
1314IIGarnys, WojciechPOL018003.516.5021.00314.0
1412IRzepkowska, MałgorzataPOLR 138218003.018.5026.50312.0
1518Wendler, PrzemysławPOL010003.017.0022.00312.0
1613IRzepkowski, JerzyPOL020003.016.0023.50311.0
1721Kołodziejczyk, MartaPOL010003.014.5019.50311.0
1816IVSzymczak, KacperPOL014002.513.5018.0029.5
1920Kopczyński, MarekPOL010002.513.0017.0026.5
2017Plewiński, SylwesterPOL014002.013.5017.5026.0
2122Koczergo, TomaszPOL010001.013.0017.0015.0
2219Maliszewska, BożenaPOL010000.014.5019.5000.0

Najlepszym pabianiczaninem został Jacek Omelańczuk a najlepszą panią Monika Rykała, która z powodu niedyspozycji nie wystartowała w finałowej rozgrywce.
Najmłodszym uczestnikiem był dziesięcioletni Kacper Szymczak z Łodzi. W prezencie otrzymał książki szachowe ufundowane przez ich autora Jerzego Konikowskiego

Serdeczne podziękowania dla strażaków z OSP Jutrzkowice za pięknie oświetlony park i pomoc przy "sprzątaniu" figur. Bez nich robiłbym to do samego rana.

Więcej już niebawem

wtorek, 7 czerwca 2016

Ta partia zawiera wszystko, co przyciąga do szachów! I mogła być miniaturą! Przeanalizujcie!!

W tej partii było wszystko, co lubię w szachach!
Niestandardowy debiut, szalony atak z szalonymi ofiarami,
dobra obrona, błąd wypuszczający wygraną, niesymetryczna
końcówka i w końcu zasłużony dla obu graczy remis!!
Celowo nie podaję ruchu wypuszczającego wygraną
- poszukajcie sami i wpiszcie w komentarzach

Senthilvel Nitin 2375 - Azer Mirzoev 2523
PANEVEZYS 2016 7.06.2016
C01
1. e4 e6 2. d4 d5 3. Bd3 dxe4 4. Bxe4 Nf6 5. Bf3 c5 6. Ne2 Nc6 7. Be3 cxd4 8. Nxd4 Ne5 9. Nc3 a6 10. Qe2 Nxf3+ 11. Qxf3 e5 12. O-O-O exd4
13. Bxd4 Be6 14. Rhe1 Bb4 15. Qxb7 Qb8 16. Rxe6+ fxe6 17. Qxg7 Rf8 18. Bxf6
Qf4+ 19. Kb1 Rxf6 20. Qg8+ Bf8 21. Nd5 exd5 22. Re1+ Kd7 23. Qxd5+ Kc7 24. Qxa8
Qxf2 25. Qe4 h6 26. a4 Qf4 27. Qh7+ Kb6 28. Qd7 Qd6 29. Qc8 Ka5 30. Re4 Kb6 31.
a5+ Ka7 32. Rc4 Rf7 33. Qc6 Qxc6 34. Rxc6 Rf5 35. g4 Rf4 36. Rg6 Rf1+ 37. Ka2
Rf2 38. c3 Rxh2 39. Rf6 Bc5 40. Rf7+ Kb8 41. Rf6 Kb7 42. Re6 Rh3 43. b4 Be3 44.
c4 Bd2 45. Rd6 Bc3 46. Re6 Bd2 47. Rd6 Bf4 48. Rb6+ Ka7 49. b5 axb5 50. cxb5
Bc1 51. Ra6+ Kb7 52. Rb6+ Ka7 remis

środa, 27 sierpnia 2014

Konik Morski w Rewalu na dwie rundy przed końcem

Azer Mirzoev
M-ceNrTytułNazwisko ImięFed.R. FIDE
Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
11GMZubov, AlexanderUKR258825816.032.0043.00531.5
26IMSivuk, VitalyUKR247524836.031.0041.50530.5
32GMMirzoev, AzerAZE255025545.528.0038.00426.5
43GMMalaniuk, Vladimir PUKR254626005.028.0037.50425.5
57IMBures, JaroslavCZE241024105.025.0034.00522.0
64GMCyborowski, LukaszPOL250626004.531.5041.00326.0
726I++Kucza, KarolPOL207421004.530.0039.00424.0
85IMWarakomski, TomaszPOL248924504.529.0038.50425.0
914IMNester, IhorUKR224722444.527.5037.50423.0
1012mLewtak, DamianPOL233624004.527.5036.00422.5
119IMMeribanov, VitalyBLR239523804.527.0035.50324.5
1213k+Goluch, PiotrPOL225323004.525.0033.50422.5
1315Gajic, MladenSWE220122014.524.0033.50321.5
1432I+Śmieszek, WojciechPOL203121004.027.0036.00319.0
158GMVoloshin, LeonidCZE240326004.026.5035.00223.0
1631kKraiński, SławomirPOL203322004.026.5034.50220.5
1711IMStrebkovs, AndrejsLAT233923564.026.0035.00321.0
1816I++Reza, WojciechPOL217821003.528.5038.00319.0
1935I++Tomaszewski, KacperPOL201721003.527.5035.50319.5
2024I++Adamowicz, MaciejPOL208321003.527.5035.50221.0

środa, 14 maja 2014

7th Beirut International Open 2014 - wyniki końcowe

Azer Mirzoev
Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
13GMMirzoev AzerAZE25537.01.0543.5
5GMStupak KirillBLR24867.01.0543.5
31GMTiviakov SergeiNED26577.01.0542.0
47GMRaetsky AlexanderRUS24296.50.0541.5
54GMKotanjian TigranARM25456.50.0540.5
614FMNajjar AhmadLIB22416.50.0536.5
717FMEl Jawich AmroLIB21486.50.0533.5
82GMRausis IgorsCZE25816.50.0441.0
918FMChahrour IbrahimLIB21176.00.0638.0
1025Tarboush HusamSYR20506.00.0632.0
116GMKarpatchev AleksandrRUS24456.00.0543.0
1211IMBoricsev OlegHUN23196.00.0537.0
1315IMIyti BasherSYR22266.00.0536.5
1429Sharbel MarwanLIB19876.00.0532.5
1510IMKiss PalHUN23486.00.0438.5
168IMStrebkovs AndrejsLAT23566.00.0438.0
12FMAl-Tarbosh WardSYR22556.00.0438.0
1816FMKassis AntoineLIB21786.00.0433.5
1923Kaouri MahdiLIB20725.50.0538.0
2021CMAbdulaziz MahmoudLIB20945.50.0537.5

sobota, 10 maja 2014

W Bejrucie (Liban) po czterech rundach

Azer Mirzoev
Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
13GMMirzoev AzerAZE25533.50.035.5
4GMKotanjian TigranARM25453.50.035.5
5GMStupak KirillBLR24863.50.035.5
41GMTiviakov SergeiNED26573.50.035.0
6GMKarpatchev AleksandrRUS24453.50.035.0
7GMRaetsky AlexanderRUS24293.50.035.0
10IMKiss PalHUN23483.50.035.0
811IMBoricsev OlegHUN23193.50.033.5
918FMChahrour IbrahimLIB21173.00.034.0
21CMAbdulaziz MahmoudLIB20943.00.034.0
1119Bassel CharafLIB21153.00.033.5
22Shamieh JamalLIB20913.00.033.5
24Nassar MarwanLIB20583.00.033.5
26IMKhechen Nabil ELIB20383.00.033.5
152GMRausis IgorsCZE25813.00.025.5
168IMStrebkovs AndrejsLAT23563.00.025.0
1715IMIyti BasherSYR22263.00.024.0
1838Elayyash RawadLIB18013.00.023.5
1912FMAl-Tarbosh WardSYR22552.50.026.0
2013FMKhairallah FaisalLIB22462.50.025.0