niedziela, 26 marca 2017

Do końca mistrzostw Polski mężczyzn zostały trzy rundy

Kacper Piorun urwał się już na półtora oczka!



















L.p.TytułNazwisko ImięR. FIDERanking12345678910Pkt.
1GMPiorun, Kacper26482600X11½1½15,0
2GMMiśta, Aleksander26172600X½111003,5
3GMGajewski, Grzegorz261526000½X½½113,5
4GMKrasenkow, Michał2620260000X1½113,5
5GMHeberla, Bartłomiej257726000½0X11½3,0
6GMSoćko, Bartosz25902600½½0X½½13,0
7GMTomczak, Jacek2601260000½X½113,0
8GMBartel, Mateusz26382600½00½½X12,5
9IMSadzikowski, Daniel2541245010½½00X2,0
10IMJarmuła, Łukasz24732450010000X1,0

1st Sharjah Masters po czterech rundach. Kojarzenie V rundy

Rozpoczęcie turnieju



















SNrNazwisko
FedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 nwwew-weK+/-
15GMWang HaoCHN26834,00,07,59,04,0332,230,77107,7
26GMAdhiban B.IND26824,00,07,58,54,0443,110,89108,9
10GMJones Gawain C BENG26764,00,07,58,54,0443,150,85108,5
416GMFressinet LaurentFRA26624,00,05,57,04,0443,430,57105,7
521GMKravtsiv MartynUKR26414,00,04,06,04,0443,350,65106,5
611GMAkopian VladimirARM26753,50,07,58,03,043,53,270,23102,3
720GMOleksiyenko MykhayloUKR26433,50,07,09,03,032,52,430,07100,7
82GMKryvoruchko YuriyUKR27083,50,06,58,03,032,52,390,11101,1
917GMAmin BassemEGY26603,50,06,57,53,043,53,350,15101,5
1028GMAdly AhmedEGY25933,50,06,57,03,043,53,040,46104,6
1138GMSvane RasmusGER25703,50,06,07,03,043,53,340,16101,6
1219GMKuzubov YuriyUKR26433,50,05,57,03,043,53,370,13101,3
31GMGledura BenjaminHUN25883,50,05,57,03,043,53,330,17101,7
14142WFMSrija Seshadri
IND21663,50,04,06,03,043,52,461,042020,8
151GMWojtaszek RadoslawPOL27453,00,07,08,52,0433,37-0,3710-3,7
169GMAnton Guijarro DavidESP26763,00,07,08,02,0433,21-0,2110-2,1
62GMNeverov ValeriyUKR24773,00,07,08,02,0432,080,92109,2
1850GMSunilduth Lyna NarayananIND25263,00,06,58,02,0321,480,52105,2
1912GMIturrizaga Bonelli EduardoVEN26733,00,06,57,02,0433,22-0,2210-2,2
2087IMRathnakaran K.IND23833,00,06,07,53,0321,330,67106,7

Kojarzenie V rundy


NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
110GMJones Gawain C BENG267644GMWang HaoCHN26835
26GMAdhiban B.IND268244GMKravtsiv MartynUKR264121
316GMFressinet LaurentFRA266243½GMAmin BassemEGY266017
428GMAdly AhmedEGY25933½3½GMKryvoruchko YuriyUKR27082
531GMGledura BenjaminHUN25883½3½GMAkopian VladimirARM267511
6142WFMSrija SeshadriIND21663½3½GMKuzubov YuriyUKR264319
738GMSvane RasmusGER25703½3½GMOleksiyenko MykhayloUKR264320
81GMWojtaszek RadoslawPOL274533GMSunilduth Lyna NarayananIND252650
94GMNaiditsch ArkadijAZE270233IMKarthikeyan P.IND250753
1054IMXu XiangyuCHN250333GMAreshchenko AlexanderUKR26827

March Lviv Tradition (Ukraina) - wyniki turniejów

Olexandr Prohorov - główny organizator lwowskich turniejów

















NazwiskoRgFed12345678910Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
1FMBykovskiy Oleg2332UKR*½½1½111117,529,500,06
2IMGolubka Petro2424UKR½*½0½111116,524,500,05
3IMSevostianov Pavel2248RUS½½*1½½1½½½5,524,500,02
4FMBurnett Andrew2162SCO010*1½½1½15,521,250,04
5FMTerletsky Oleg2279UKR½½½0*001½14,016,500,02
6IMBondarets Vadim2266UKR00½½1*0½½14,014,500,02
7Krzywda Andrzej2132POL000½11*01½4,014,250,03
8Pugachov Ilia2025UKR00½00½1*1½3,512,250,02
9Bogdanov Egor2348UKR00½½½½00*½2,510,500,00
10Khamidov Komil2135POL00½000½½½*2,07,750,00



NazwiskoRgFed12345678910Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
1FMKrykun Yuriy2238UKR*½1½1½½1117,028,250,05
2IMFrolov Artur2390UKR½*1½½½11117,027,750,05
3FMGoluch Piotr2288POL00*½½111116,020,250,05
4IMNester Ihor2326UKR½½½*½½1½½15,522,500,02
5IMKagramanianz Vartan2292ARM0½½½*½½1½04,017,250,51
Sanz Wawer Daniel2178POL½½0½½*½0½14,017,250,51
7Rozycki Bartlomiej2166POL½000½½*1½03,012,000,01
8WIMDolzhykova Kateryna2243UKR000½010*1½3,011,000,02
9Bilych Olexiy1967UKR000½½½½0*13,010,750,01
10Gavrish Leonid2217UKR0000101½0*2,58,500,02