sobota, 15 lutego 2014

Junior prowadzi na półmetku memoriału Bronsteina w Mińsku

Daniil Dubov


NazwiskoFedEloPkt



RpK+/-
124GMDubov DaniilRUS26144.5251340.014.028791013.7
225GMKhalifman AlexanderRUS26114.5240640.014.02772109.2
35GMZhigalko SergeiBLR26614.0254730.015.02787107.6
41GMJobava BaadurGEO27064.0253030.015.52770103.6
532GMDurarbayli VasifAZE25804.0252430.016.527641012.0
616GMTiviakov SergeiNED26394.0252330.015.02763107.5
77GMShimanov AleksandrRUS26584.0251730.015.02757105.7
828GMRakhmanov AleksandrRUS26064.0249630.014.52736108.1
94GMGrachev BorisRUS26694.0243930.015.02679102.7
1014GMKovalenko IgorLAT26424.0243030.013.02670101.6
11101Sarana AlexeyRUS22953.5256230.014.527111538.8
1272IMZenzera AlexeyRUS24193.5255920.014.027081018.7
1311GMSafarli EltajAZE26493.5253430.017.02683102.3
1443GMLintchevski DaniilRUS25373.5252720.014.02676109.9
156GMMamedov RaufAZE26593.5250520.015.0265410-0.1
168GMPopov IvanRUS26533.5250420.015.02653100.1
1712GMSmirin IliaISR26443.5249620.014.52645100.1
1842GMMalakhatko VadimBEL25393.5246430.012.02613105.6
1919GMOleksienko MikhailoUKR26303.5244720.013.0259610-1.8
2044GMGabuzyan HovhannesARM25343.5243330.013.52582104.1
2126GMPonkratov PavelRUS26113.5240820.012.0255710-2.9
2245GMRasulov VugarAZE25343.5239130.011.02540102.8
2327GMZhigalko AndreyBLR26073.5235230.012.0250110-5.4
2446GMIndjic AleksandarSRB25303.5232020.011.5246910-2.0
2537GMJumabayev RinatKAZ25643.5226830.012.5241710-6.2
2652IMHovhanisian MherARM25163.0255920.014.52631108.6

Kamil Stoch jest wielki ... czwarte złoto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Trzecie ZŁOTOOOOOOOOOOO!!!!!!!!

Zbyszek Brótka o 0,003 strażak od nas

Memoriał Dawida Bronsteina - kojarzenie V rundy

Sergei Tiviakov
15GMZhigalko Sergei26613½3½GMTiviakov Sergei263916
27GMShimanov Aleksandr26583½3½GMDurarbayli Vasif258032
311GMSafarli Eltaj26493½3½GMDubov Daniil261424
425GMKhalifman Alexander26113½3GMAkopian Vladimir26822
51GMJobava Baadur270633GMSavchenko Boris255640
633GMTer-Sahakyan Samvel257533GMGrachev Boris26694
742GMMalakhatko Vadim253933GMMamedov Rauf26596
843GMLintchevski Daniil253733GMPopov Ivan26538
946GMIndjic Aleksandar253033GMSmirin Ilia264412
1059GMGasanov Eldar248033GMKovalenko Igor264214
1172IMZenzera Alexey241933GMPonkratov Pavel261126
1227GMZhigalko Andrey260733Sarana Alexey2295101
1361FMAghasaryan Robert246733GMRakhmanov Aleksandr260628
1439GMKovalev Vladislav25572½2½GMSargissian Gabriel26713
159GMRomanov Evgeny26532½2½GMGabuzyan Hovhannes253444
1641GMBerg Emanuel25492½2½GMKhairullin Ildar265110
1713GMKuzubov Yuriy26432½2½IMChigaev Maksim251054
1815GMFedorchuk Sergey A26412½2½IMPavlov Sergey248558
1917GMTkachiev Vladislav26372½2½IMHovhanisian Mher251652
2019GMOleksienko Mikhailo26302½2½GMZhukova Natalia244964