Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lagarde. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lagarde. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 4 sierpnia 2019

Lagarde zdecydowanie wygrał 37 Obert Internacional d'Escacs d'Andorra

Andorra open 2019 – Ronda 09
Rk.SNoNameTyp
FEDRtgIRtgN
Pts. TB1  TB2  TB3 
12GMLAGARDE MaximeFRA25972603
8,5287353,542,5
210GMARIZMENDI MARTINEZ Julen LuisESP251207,0260052,040,0
39IMTHYBO Jesper Sondergaardu20DEN252807,0254852,540,0
48GMKOGAN ArthurISR25352569
6,5256656,543,0
516GMNARCISO DUBLAN MarcESP248906,5256352,541,0
623IMALOMA VIDAL RobertAND24192505
6,5255151,040,5
712GMASIS GARGATAGLI HipolitoESP25062554
6,5250050,540,0
81GMFEDORCHUK Sergey A.UKR263306,5248247,536,5
97GMRYCHAGOV AndreyRUS253706,5246447,537,5
1011GMSTELLA AndreaITA25112476
6,5245246,536,0
1118IMHENDERSON DE LA FUENTE Lanceu16ESP247106,5238047,536,5
1214GMRUIZ CASTILLO Joshua DanielCOL250106,0250154,542,0
1322IMKIRK EzraENG24202435
6,0246248,037,5
145GMCUARTAS Jaime AlexanderCOL25422592
6,0245247,037,0
1515GMRIFF Jean-NoelFRA249506,0245150,038,5
1617IMOCHSNER Bjorn MollerDEN248306,0244951,039,0
1713IMADMIRAAL MiguoelNED250406,0244048,038,0
1820IMFLUVIA POYATOS JordiAND24552502
6,0243548,038,0
1933FMGARCIA MARTIN Martau20
ESP233506,0242848,538,0
2021IMROBERSON Peter TENG242906,0242349,537,0

wtorek, 1 stycznia 2019

Rilton Cup 2018/19 po pięciu rundach

Maxime Lagarde (Francja)
























Rk.SNoNameGrFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 Rpnwwew-weK+/-
13GMLagarde MaximeNFRA26164,513,515,513,5281554,53,570,93109,3
211GMGopal G.N.NIND25824,513,015,014,0280054,53,411,091010,9
31GMNabaty TamirNISR26704,015,518,013,52723543,650,35103,5
423IMYeoh Li TianNMAS25084,015,017,512,52689542,871,131011,3
518GMUrkedal Frode Olav OlsenNNOR25374,014,016,512,02619543,480,52105,2
610GMVolkov SergeyNRUS25834,014,016,013,02668543,490,51105,1
715GMHeberla BartlomiejNPOL25504,013,516,013,02657543,340,66106,6
819GMLalith Babu M RNIND25294,013,515,513,02683543,040,96109,6
97GMKarthikeyan MuraliNIND25914,013,015,013,52684543,440,56105,6
105GMGajewski GrzegorzNPOL25984,013,015,012,52683543,500,50105,0
112GMKobalia MikhailNRUS26204,013,014,512,52682543,620,38103,8
124GMDonchenko AlexanderNGER26044,012,515,012,02578543,930,07100,7
138GMLiang AwonderNUSA25894,012,514,512,02644543,670,33103,3
1498FMPranav Anand3IND22744,012,014,511,02724541,192,812056,2
159GMSantos Latasa JaimeNESP25844,012,013,512,52655543,590,41104,1
1613GMMoroni Luca JrNITA25644,011,013,011,52615543,700,30103,0
1773GMBellon Lopez Juan ManuelNSWE23344,010,011,011,02549542,591,411014,1
1821GMSantos Ruiz MiguelNESP25233,516,018,013,0263053,52,740,76107,6
1925IMValsecchi AlessioNITA24973,514,016,511,5255042,52,200,30103,0
2022IMThybo Sondergaard JesperDEN25193,514,015,512,5249653,53,210,2900,0