Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Padmini. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Padmini. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 29 października 2019

23. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee po czterech rundach czterech liderów po cztery punkty

Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką
jest Rout Padmini z Indii

M-sceSNrNazwiskosexFedEloRgKrKlub/miastoPkt TB 1  TB 2 
118GMAsadli VugarAZE251304,024119,0
210GMBernadskiy VitaliyUKR25540Chernovtsy4,024038,0
39GMIdani PouyaIRI256804,024019,0
411GMMons LeonGER25522565MSA Zugzwang 824,023378,5
58GMPeralta FernandoARG25690Barcelona3,524089,0
620GMVetoshko VolodymyrUKR250603,523889,5
75GMGareyev TimurUSA259103,523848,5
86GMAzarov SergeiBLR25860Minsk3,523808,0
92GMEljanov PavelUKR266303,523608,0
1024IMYankelevich LevGER24802480SG Speyer-Schwegenheim 20123,523548,5
1112GMShevchenko KirillUKR25422591SC Emmendingen 19373,523358,5
123GMDemchenko AntonRUS26552641SG Turm Kiel von 19103,523307,0
1316GMPrusikin MichaelGER25212507BCA Augsburg3,523068,5
1427IMParvanyan AshotGER24482461TuRa Harksheide von 1945 Norde3,523059,0
157GMSantos Latasa JaimeESP25800Leon3,522887,5
1617GMGukesh DIND252003,522847,0
1733Zajogin AlexanderBLR24262419FC Bayern München3,522769,0
1814GMSandipan ChandaIND25292603SG Solingen3,522587,5
1926IMVogel RovenGER24562446USV TU Dresden3,521988,0
20426Maruntis Patrik-RobertROU17071891MTV Ingolstadt3,521887,0
5042IMWGM Padmini RoutwIND23942383Hamburger SK von 1830 eV3,021197,0

POL
SNrNazwiskoEloRgKrFed1234PktM-sce
13GMNasuta Grzegorz25342546POL110½2,579
22IMKrzyzanowski Marcin25000POL11103,028
49FMFiedorek Michal23430POL01102,0220
50FMBaum Jonasz23412319POL11½02,557
70FMPaszewski Mateusz22702349POL½01½2,0240
114Klimkowski Jan21740POL1½102,558
274Seemann Jakub19670POL10113,052
291WCMStarosta Martyna19350POL11½02,5116
487Seemann Pola13020POL00½00,5494

wtorek, 28 marca 2017

1st Sharjah Masters po sześciu rundach

Bohaterem dzisiejszego dnia został Martyn Kravtsiv
(tu na zdjęciu z Rout Padmini), który wygrał ważną partię
z Gawainem C B Jonesem i dzieli pierwsze miejsce





















SNrNazwisko
FedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 nwwew-weK+/-
16GMAdhiban B.IND26825,50,519,022,05,065,54,321,181011,8
221GMKravtsiv MartynUKR26415,50,517,020,55,065,54,241,261012,6
35GMWang HaoCHN26835,00,019,021,54,0543,270,73107,3
417GMAmin BassemEGY26605,00,018,020,04,0654,510,49104,9
516GMFressinet LaurentFRA26625,00,017,019,04,0654,400,60106,0
615GMMareco SandroARG26645,00,017,018,55,0654,790,21102,1
731GMGledura BenjaminHUN25885,00,015,517,54,0654,350,65106,5
823GMSethuraman S.P.IND26295,00,015,017,55,0654,650,35103,5
910GMJones Gawain C BENG26764,50,020,022,54,064,54,190,31103,1
102GMKryvoruchko YuriyUKR27084,50,018,520,53,053,53,73-0,2310-2,3
11GMAkopian VladimirARM26754,50,018,520,53,064,54,53-0,0310-0,3
1228GMAdly AhmedEGY25934,50,018,020,03,064,53,960,54105,4
134GMNaiditsch ArkadijAZE27024,50,018,019,53,064,54,75-0,2510-2,5
47Xu YinglunCHN25404,50,018,019,53,064,54,100,40104,0
1535GMIdani PouyaIRI25764,50,017,520,54,064,54,080,42104,2
1620GMOleksiyenko MykhayloUKR26434,50,017,519,54,053,53,80-0,3010-3,0
171GMWojtaszek RadoslawPOL27454,50,017,518,53,064,54,97-0,4710-4,7
187GMAreshchenko AlexanderUKR26824,50,017,019,03,064,54,75-0,2510-2,5
1922GMBluebaum MatthiasGER26324,50,017,018,54,064,54,78-0,2810-2,8
2012GMIturrizaga Bonelli EduardoVEN26734,50,017,018,03,064,54,75-0,2510-2,5

Kojarzenie VII rundy


NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
16GMAdhiban B.IND26825½5GMWang HaoCHN26835
215GMMareco SandroARG266455½GMKravtsiv MartynUKR264121
316GMFressinet LaurentFRA266255GMSethuraman S.P.IND262923
431GMGledura BenjaminHUN258855GMAmin BassemEGY266017
51GMWojtaszek RadoslawPOL27454½4½GMBok BenjaminNED259627
62GMKryvoruchko YuriyUKR27084½4½GMSvane RasmusGER257038
74GMNaiditsch ArkadijAZE27024½4½GMIdani PouyaIRI257635
828GMAdly AhmedEGY25934½4½GMAreshchenko AlexanderUKR26827
910GMJones Gawain C BENG26764½4½Xu YinglunCHN254047
1048GMHarika DronavalliIND25394½4½GMAkopian VladimirARM267511