Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vega. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vega. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Mistrzostwa Hiszpanii po trzech rundach. Prowadzi Sabrina Vega!!

Sabrina Vega Gutierrez jest aktualną mistrzynią Hiszpanii pań
a tytułu broni Francisco Vallejo Pons
125IMfVega Gutierrez, SabrinaESP3,02294.76.02.02121.0324082364CAN
213GMmNarciso Dublan, MarcESP3,02235.75.52.02225.0324822483CAT
315IMmGonzalez De La Torre, SantiagoESP3,02229.76.02.02221.0324522448VAS
41GMmVallejo Pons, FranciscoESP3,02219.75.02.02288.7327132680VAS
519FMmSuarez Gomez, JulioESP3,02090.04.51.52205.0324292436GAL
662mJimenez Bernal, FranciscoESP3,01940.04.02.02198.7322372233AND
722IMmEspinosa Aranda, AngelESP3,01903.34.02.02173.7324222421MAD
82GMmAnton Guijarro, DavidESP2,52314.75.02.02222.3226272602MAD
941FMmAndres Gonzalez, IvanESP2,52311.75.52.02114.7223262309AST
108GMmDel Rio De Angelis, Salvador G.ESP2,52306.35.52.02244.3225222533VAS
1147FMmPerez Garcia, AlejandroESP2,52287.35.52.02273.7223052288AND
127GMmAlonso Rosell, AlvarESP2,52269.35.01.52251.3225242524CAT
133GMmVazquez Igarza, RenierESP2,52262.05.52.02275.0225892587MAD
1421IMmGarcia Roman, DanielESP2,52239.35.51.52195.3224232395VAL
1530IMfMatnadze, AnaESP2,52233.36.02.02234.3223552358CAT
1610GMmArizmendi Martinez, Julen LuisESP2,52233.05.01.52237.0224962495VAL
1720FMmSuarez Garcia, CarlosESP2,52229.05.01.52182.3224262406AST
1811IMmPardo Simon, DavidESP2,52228.05.01.52233.3224922472MUR
1929FMmLadron De Guevara Pinto, PaoloESP2,52189.75.52.02261.0223692359AND
2031FMmMontoliu Cervero, FranciscoESP2,52186.76.02.02227.3223462335VAL

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Karpos Open 2016 (Macedonia) po pięciu rundach

Sabina Vega Gutierrez jest obecną mistrzynią Hiszpanii
Rk.SNoName

FEDRtgIPts. TB1  TB2  TB3 Rpnwwew-weK+/-
112GMNikolov MomchilBUL25594,515,5272114,0272154,53,710,79107,9
229IMAnnaberdiev MeilisTKM24604,515,0271014,5271054,53,131,371013,7
327IMEnchev IvajloBUL24704,514,5269614,0269654,53,281,221012,2
413GMDvirnyy DanyyilITA25554,513,5303614,03036443,420,58105,8
511GMSvetushkin DmitryMDA25624,513,5270114,0270154,53,860,64106,4
619IMValsecchi AlessioITA24924,512,5265213,5265254,53,730,77107,7
724GMNedev TrajkoMKD24744,512,0264413,0264454,53,610,89108,9
83GMPerunovic MilosSRB26414,014,0262113,52621544,04-0,0410-0,4
92GMMarkus RobertSRB26514,014,0261413,02614544,12-0,1210-1,2
1016GMKovacevic AleksandarSRB25204,014,0254913,02549543,770,23102,3
115GMGeorgiev KirilS50BUL26314,013,5257212,02572544,22-0,2210-2,2
1220GMMilanovic DaniloSRB24854,013,5255213,02552543,500,50105,0
1342GMAbramovic BoskoS65SRB23884,013,5244612,02446543,540,46104,6
141GMIvanisevic IvanSRB26514,013,0258912,02589544,24-0,2410-2,4
1560FMPercivaldi MartinU18DEN23064,013,0257711,52577542,261,742034,8
1614GMMaiorov NikitaBLR25474,012,5259912,5259943,53,310,19101,9
1762Gokerkan Cem KaanU16TUR22954,012,5252912,02529431,711,294051,6
1843IMVega Gutierrez Sabrina
ESP23814,012,5244412,02444543,520,48104,8
199GMSaric AnteCRO25874,012,0253512,02535544,19-0,1910-1,9
2015GMMastrovasilis AthanasiosGRE25384,011,5252912,52529543,980,02100,2