Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Cordova. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Cordova. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 1 lutego 2018

COPA LATINOAMERICANA DE AJEDREZ (PERU) po czterech rundach

Emilio Cordova

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 Krtg+/-
12GMCordova EmilioPER26063,50,024948,5105,8
21GMCori JorgePER26603,50,024349,5103,6
33GMDelgado Ramirez NeurisPAR26023,50,023909,0103,1
423IMCuellar DiegoPER23273,00,0246410,02025,6
54GMCruz CristhianPER25593,00,023969,5101,7
65GMBarbosa Evandro AmorimBRA25183,00,023938,5102,6
79IMTerry RenatoPER24923,00,023869,5103,7
813IMCori Quispe Kevin JoelPER24523,00,022966,5101,7
96IMVera Siguenas DeivyPER25133,00,022828,0100,0
1022FMLeon Valdes Jony WilsonCUB23423,00,021499,02022,0
117FMMartinez Alcantara Jose EduardoPER25022,50,024229,0100,5
1211GMBarrientos Sergio ECOL24802,50,024079,0101,4
1318WGMCori T. DeysiPER23892,50,023869,0104,8
1414IMMolina Roberto Junio BritoBRA24482,50,023838,0102,9
1520IMEscalante Ramirez Brian SebastiPER23662,50,023657,0103,7
1647Donayre BertinPER21002,50,022988,52018,0
1710GMEscobar Forero AlderCOL24822,50,022858,510-2,1
1816IMQuintiliano Pinto Renato R.BRA24312,50,022467,010-3,1
1915GMBorges Matos JuanCUB24462,50,022328,510-2,8
2021IMLopez Gonzalez Abel FabianCUB23432,50,021668,5102,5

poniedziałek, 6 czerwca 2016

XI Campeonato Continental Absoluto El Salvador 2016 - wyniki końcowe

Emilio Cordova - mistrz obu Ameryk!!


Nazwisko
EloPkt.     nwwew-weK+/-
14GMCordova EmilioPER26029,00,077,563,0064,525651197,171,831018,3
22GMLenderman AleksandrUSA26148,50,579,559,2565,02600118,57,011,491014,9
35GMKovalyov AntonCAN26028,50,577,058,5062,52571118,57,011,491014,9
43GMMareco SandroARG26107,50,076,550,7562,02545117,57,120,38103,8
511GMPichot AlanARG25327,50,075,548,5061,52516117,56,391,111011,1
69GMMorovic Fernandez IvanCHI25727,50,075,547,2563,02533117,56,960,54105,4
76GMFlores DiegoARG25927,50,075,049,0062,52492117,57,72-0,2210-2,2
828FMCu Hor Winston DarwinGUA23057,50,067,040,5054,52361117,55,551,952039,0
97GMErenburg SergeyUSA25877,00,078,046,2563,524841177,52-0,5210-5,2
1021IMLiang AwonderUSA24067,00,077,045,7563,525321174,282,721027,2
1110GMGonzalez Vidal YuriCUB25557,00,074,045,0060,024501177,59-0,5910-5,9
1213IMArenas DavidCOL24967,00,073,043,0059,023981176,880,12101,2
1317FMPerez Gormaz MatiasCHI24377,00,072,044,0059,023891176,570,43104,3
1415GMBarrientos Sergio ECOL24667,00,070,042,5057,524031176,700,30103,0
1516IMQuintiliano Pinto Renato RBRA24417,00,069,041,2557,023671177,08-0,0810-0,8
1623FMSanchez Alvarez Roberto CarloCUB23977,00,068,038,2556,023761175,791,211012,1
1725IMLeiva GiuseppePER23847,00,066,538,5054,523121176,800,20102,0
1812IMOliva Castaneda KevelCUB25006,50,075,041,0061,52449116,56,460,04100,4
198GMOrtiz Suarez Isan ReynaldoCUB25786,50,072,039,5059,02406116,57,80-1,3010-13,0
2014GMGonzalez Acosta BernalCRC24766,50,071,038,2558,02397116,56,89-0,3910-3,9

sobota, 4 czerwca 2016

XI Campeonato Continental Absoluto El Salvador 2016 - do końca zostały dwie rundy

W ubiegłym roku Emilio Cordova (Peru) w mistrzostwach
obu Ameryk zajął 106!? miejsce (Montevideo).


Nazwisko
EloPkt.     nwwew-we
15GMCordova EmilioPER26027,50,051,542,5041,0252097,56,151,35
24GMKovalyov AntonCAN26087,00,054,542,0042,02556975,811,19
33GMLenderman AleksandrUSA26186,50,054,037,2542,0256896,55,780,72
47GMErenburg SergeyUSA25876,50,051,035,2539,5248496,56,260,24
59GMMorovic Fernandez IvanCHI25736,50,048,032,0038,0252596,55,650,85
615GMBarrientos Sergio ECOL24666,50,042,530,7533,5235996,55,980,52
720IMLiang AwonderUSA24106,00,054,535,0042,52562963,322,68
82GMMareco SandroARG26256,00,051,032,5041,02530965,990,01
910GMGonzalez Vidal YuriCUB25556,00,051,031,7539,52424966,42-0,42
1011GMPichot AlanARG25326,00,051,031,2540,02494965,310,69
116GMFlores DiegoARG25926,00,050,030,7540,02488966,22-0,22
1212IMOliva Castaneda KevelCUB25006,00,049,029,7538,52425965,650,35
131GMBruzon Batista LazaroCUB26796,00,048,530,2538,02476966,92-0,92
1416IMQuintiliano Pinto Renato RBRA24416,00,047,530,0037,52382965,640,36
1513IMArenas DavidCOL24966,00,047,029,0037,02363966,27-0,27
1622FMSanchez Alvarez Roberto CarloCUB23976,00,045,527,5036,02345965,310,69
1729FMDuran Vega SergioCRC22876,00,045,026,5034,52283964,981,02
188GMOrtiz Suarez Isan ReynaldoCUB25785,50,051,029,5040,0244495,56,07-0,57
1917FMPerez Gormaz MatiasCHI24375,50,048,027,0038,0236095,55,480,02
2014GMGonzalez Acosta BernalCRC24765,50,047,025,0037,5237595,55,80-0,30