piątek, 28 kwietnia 2017

W Krynicy wygrał Simantsev (Ukraina)















M-ceNrTytułNazwisko ImięFed.R. FIDEPkt.MBch.Bch.WinsUwagi
12GMSimantsev, MikhailUKRUKR24867.042.0054.005
24GMGrabarczyk, MirosławPOLPOL24357.042.0052.505
31GMCyborowski, ŁukaszPOLPOL25327.041.0053.005
45IMGolubka, PetroUKRUKR24216.541.5052.004
53GMShishkin, VadimUKRUKR24616.536.0046.506
66mMarszałek, MaciejPOLPOL23116.040.5051.504
717I++Wielosz, JaroslawPOLPOL19716.040.5051.005
811I++Jelonek, MichałPOLPOL20756.039.5049.506
915I+Szczurek, KrzysztofPOLPOL19816.032.0042.506jun 18
1018II+Popiół, MichałPOLPOL19705.538.0047.504
118IMSzymczak, ZbigniewPOLPOL21605.535.5046.00560+
1224I++Ciechoński, PiotrPOLPOL17515.531.0040.005MPA
1312kDziodzio, AngelikaPOLPOL20675.038.5049.003kob
147kCzerw, DawidPOLPOL21955.038.0048.503
1519I++Kuciel, WładysławPOLPOL19425.036.5047.004

Mamedyarov po ograniu Kramnika uciekł konkurentom w Shamkir na cały punkt

Vugar Gashimov (1986 - 2014)
czuwa nad całością turnieju


















12345678910
1PolandWojtaszek2745king0½½½½½2.5
2BulgariaTopalov27411king½01½½3.5
3United-StatesSo2822½½king10½13.5
4RussiaKarjakin2783½10king½½02.5
5UkraineEljanov2751½0king110½3.0
6AzerbaijanRadjabov2710½0king½½½½2.5
7IndiaHarikrishna2755½0½king½½02.0
8AzerbaijanMamedyarov27721½1½½king14.5
9EnglandAdams2761½½1½½½king3.5
10RussiaKramnik2811½½0½10king2.5

Reykjavik Open 2017 zdominowali Holendrzy

Anish Giri zarobił w Reykjaviku 11 punktów Elo
i przypomniał sobie jak się wygrywa w szachy


























M-sceSNrNazwiskotyp

FedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 Rpnwwew-weK+/-
11GMGiri AnishNED27718,50,07,0555,02865108,57,431,071010,7
216GMVan Foreest JordenU18NED25848,00,07,0552,526991086,501,501015,0
36GMMovsesian SergeiARM26778,00,07,0452,0272997,56,860,64106,4
414GMGupta AbhijeetIND26078,00,06,0453,027751085,722,281022,8
59GMKamsky GataUSA26688,00,06,0452,02736976,160,84108,4
661IMKavutskiy KonstantinUSA23477,50,07,0546,52505107,55,332,172043,4
722GMBlomqvist ErikSWE25487,50,07,0545,02443107,58,38-0,8810-8,8
855FMPigott John CENG23817,50,06,0446,52492975,641,362027,2
910GMGrandelius NilsSWE26417,50,05,0455,02757107,55,791,711017,1
104GMAlmasi ZoltanHUN26967,50,05,0454,02746976,330,67106,7
1117GMCan EmreTUR25787,00,07,0549,025771076,730,27102,7
1227GMPerelshteyn EugeneUSA25097,00,07,0548,525121076,740,26102,6
1336GMTorre EugenioS60PHI24557,00,07,0544,524641076,680,32103,2
1411GML'ami ErwinNED26147,00,06,0550,025751077,22-0,2210-2,2
23GMHjartarson JohannISL25367,00,06,0550,025591076,480,52105,2
40IMChristiansen Johan-SebastianU20NOR24297,00,06,0550,025261075,551,451014,5
1725GMHarika Dronavalli
IND25217,00,06,0548,525091076,800,20102,0
1857WGMAbrahamyan Tatev
USA23647,00,06,0548,024321075,881,122022,4
1918GMStefansson HannesISL25667,00,06,0443,52536866,05-0,0510-0,5
2039IMHambleton AmanCAN24347,00,05,0553,026191074,412,591025,9
212GMAndreikin DmitryRUS27347,00,05,0551,02629967,07-1,0710-10,7
2212GMYilmaz MustafaTUR26147,00,05,0550,526021076,950,05100,5
2315GMBeliavsky Alexander GS60SLO25977,00,05,0548,525101077,80-0,8010-8,0
2430GMKunte AbhijitIND24917,00,05,0547,525001076,630,37103,7
2535IMThorfinnsson BragiISL24577,00,05,0546,024611076,650,35103,5