poniedziałek, 17 września 2018

Oni i ona będą rządzić polskimi szachami

W trakcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów które odbyło się w niedzielę 16 września 2018 r. nowym Prezesem PZSzach wybrany został arcymistrz Radosław Jedynak.
Członkami Zarządu PZSzach zostali:
Maciej Cybulski – Wiceprezes ds. Marketingu i Promocji,
am. Artur Jakubiec – Wiceprezes ds. Sportu Wyczynowego,
Paweł Zaskalski – Wiceprezes ds. Sportu Powszechnego,
mf. Paweł Dudziński – Członek Zarządu ds. Wydawnictw i Historii Szachów,
Krzysztof Góra – Członek Zarządu ds. Szachów w Szkole,
Kamila Kałużna – Członek Zarządu ds. Projektów Strategicznych,
Robert Siekanka – Członek Zarządu, Departament ds. Prawnych,
Aleksander Sokólski – Członek Zarządu ds. Informatycznych,
Łukasz Turlej – Członek Zarządu.

Zapraszam!! Link do zgłoszeń po lewej stronie


Irańczyk mistrzem świata do lat 20. Gratulacje!!

Tak wygląda mistrz świata do lat 20




















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 Krtg+/-
11GMMaghsoodloo ParhamIRI26499,50,070,576,0591020,7
223GMPuranik AbhimanyuIND25248,50,069,573,0671022,6
321IMLobanov SergeiRUS25358,50,066,070,5571016,2
46GMEsipenko AndreyRUS25938,50,065,068,5571011,5
511GMTabatabaei M.AminIRI25768,00,069,074,5681010,4
617GMBai JinshiCHN25568,00,065,069,056109,8
722IMChristiansen Johan-SebastianNOR25257,50,074,078,5561016,0
818GMHakobyan AramARM25547,50,071,076,0561011,3
940IMHarsha BharathakotiIND24747,50,070,575,0561018,2
108GMFirouzja AlirezaIRI25827,50,068,573,556108,4
113GMDonchenko AlexanderGER26147,50,068,073,055102,3
1213GMSunilduth Lyna NarayananIND25737,50,067,071,566101,9
132GMVan Foreest JordenNED26247,50,065,570,05510-6,5
144GMKarthikeyan MuraliIND26057,50,065,070,05510-0,5
1510GMAravindh Chithambaram Vr.IND25787,50,063,568,556101,3
165GMMartirosyan Haik M.ARM25977,50,063,568,06610-4,4
1726IMYakubboev NodirbekUZB25217,50,062,067,055100,8
1819IMLomasov SemyonRUS25457,50,062,066,56510-5,0
1938IMSindarov JavokhirUZB24847,00,074,578,5561016,2
2027IMKarthik VenkataramanIND25197,00,074,078,5551018,1

niedziela, 16 września 2018

Wyniki mistrzostw świata do lat 20 (Turcja)

POL
SNrNazwiskoRgFed1234567891011PktM-sceKrtg+/-Group
28IMJarmula Lukasz2504POL1101½100½½05,57310-11,50Open
48IMJanik Igor2447POL101110½½½0½6,053105,80Open
15WFMSliwicka Alicja2272POL11110010½106,51820-8,40Girls
25WIMKubicka Anna2204POL0101½11½0½½6,03620-30,00Girls
43WFMDwilewicz Katarzyna2081POL110100½100½5,06120-11,20Girls

Results of the last round for POL

RdSzachNrNazwiskoFedRgPktWynikPktNazwiskoFedRgNr
112478IMSchekachikhin MaksimRUS235661 - 0IMJarmula LukaszPOL250428
112973IMBaenziger FabianSUI2360½ - ½IMJanik IgorPOL244748
11711FMAntova GabrielaFID22921 - 0WFMSliwicka AlicjaPOL227215
111725WIMKubicka AnnaPOL2204½ - ½WGMWafa ShahendaEGY212937
113143WFMDwilewicz KatarzynaPOL2081½ - ½Celik EdaTUR197064

sobota, 15 września 2018

Dziś ostatnia runda mistrzostw świata do lat 20 w Turcji


POL
SNrNazwiskoRgFed12345678910PktM-sceKrtg+/-Group
28IMJarmula Lukasz2504POL1101½100½½5,54810-4,50Open
48IMJanik Igor2447POL101110½½½05,550107,00Open
15WFMSliwicka Alicja2272POL11110010½16,514201,00Girls
25WIMKubicka Anna2204POL0101½11½0½5,53720-28,00Girls
43WFMDwilewicz Katarzyna2081POL110100½1004,55820-8,20Girls

POL

RdSzachNr NazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRg Nr
112478
IMSchekachikhin MaksimRUS23566IMJarmula LukaszPOL2504
28
112973
IMBaenziger FabianSUI2360IMJanik IgorPOL2447
48
11711
FMAntova GabrielaFID2292WFMSliwicka AlicjaPOL2272
15
111725
WIMKubicka AnnaPOL2204WGMWafa ShahendaEGY2129
37
113143
WFMDwilewicz KatarzynaPOL2081Celik EdaTUR1970
64