Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sadzikowski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sadzikowski. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 kwietnia 2019

Lupulescu wygrał GAMMA Reykjavik Open 2019

Constantin Lupulescu



















Rk.SNoNameTyp
FEDRtgIRtgNPts. TB1  TB2  TB3  TB4 Rpnwwew-weK+/-
16GMLupulescu ConstantinROU263407,00,0944,562764975,461,541015,4
23GMFirouzja AlirezaU16IRI266907,00,0943,562732976,250,75107,5
32GMGrandelius NilsSWE268707,00,0941,562690976,860,14101,4
41GMJones Gawain C BENG269807,00,0941,552717976,620,38103,8
57GMParligras Mircea-EmilianROU263307,00,0941,062664976,470,53105,3
611GMPetrosian Tigran L.ARM260507,00,0941,052665976,280,72107,2
79GMTari AryanNOR261507,00,0940,562637976,690,31103,1
812GMGupta AbhijeetIND260207,00,0938,562563976,740,26102,6
98GMHovhannisyan RobertARM263006,50,0944,04270596,55,461,041010,4
105GMMovsesian SergeiARM263706,50,0943,55266296,56,080,42104,2
114GMl'Ami ErwinNED264706,50,0943,54267996,56,000,50105,0
1213GMVan Foreest JordenNED259806,50,0940,55258596,56,51-0,0110-0,1
1334IMKevlishvili RobbyNED245106,50,0939,06249096,55,680,82108,2
36IMKorley KassaDEN244006,50,0939,06255996,54,961,541015,4
1532IMLoiseau QuentinFRA246106,50,0939,05252996,55,510,99109,9
1627GMTang AndrewUSA250125776,50,0933,56242096,56,83-0,3310-3,3
1728GMSalomon JohanNOR249506,50,0840,042602864,611,391013,9
1819GMStefansson HannesISL255806,50,0837,062519865,750,25102,5
1924GMSadzikowski DanielPOL252306,00,0942,052536965,530,47104,7
2023GMBrunello SabinoITA253406,00,0941,542600964,991,011010,1

2826GMKanarek MarcelPOL250506,00,0937,052351967,18-1,1810-11,8

czwartek, 11 kwietnia 2019

GAMMA Reykjavik Open 2019 - kojarzenie piątej rundy

Daniel Sadzikowski przegrał z piętnastoletnim Alirezą
Firouzją (Iran) - nadzieją światowych szachów,
który już niebawem trafi do elity 2700+





















12GMGrandelius Nils26873½3½GMHovhannisyan Robert26308
23GMFirouzja Alireza26693½3½GMPotkin Vladimir259714
35GMMovsesian Sergei26373½3½GMStefansson Hannes255819
420GMCornette Matthieu25563½3½GMLupulescu Constantin26346
51GMJones Gawain C B269833½GMThorfinnsson Bragi243637
630GMHambleton Aman248433GMl'Ami Erwin26474
79GMTari Aryan261533IMPrithu Gupta247831
835IMKjartansson Gudmundur244433GMLagarde Maxime261210
911GMPetrosian Tigran L.260533IMLoiseau Quentin246132
1013GMVan Foreest Jorden259833IMKevlishvili Robby245134
1117GMFier Alexandr257033IMKorley Kassa244036
1223GMBrunello Sabino253433IMAstaneh Lopez Alex242739
1325GMHjartarson Johann252033IMYoo Christopher Woojin241441
1442IMEggleston David J240133GMKanarek Marcel250526
1527GMTang Andrew250133IMSarkar Justin233753
2494Bentel Robin21302½2½GMSadzikowski Daniel252324